ZIŅAS

Zelta zivtiņas čempionāts Liepājā!
Zelta zivtiņas čempionāts Liepājā!

Kā jau tika ziņots, Liepājā šogad uzņems vienu no trijiem ZZ Čempionāta pusfināla posmiem,  kas norisināsies 10.-11. maijā un pilsētā kļūs par īstiem svētkiem visiem interesentiem, jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.

ZZ Čempionāts ir Latvijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles, sacensības ar radošiem uzdevumiem un netradicionāliem sporta veidiem, kas šogad norisināsies jau 11.gadu. Pēc oficiālās spēļu atklāšanas ZZ Čempionāta komanda kopā ar spēļu vēstnešiem – mūziķiem un jaunās dziesmas “Šodien jāuzvar” autoriem Arvi Reiku un Miku Dukuru – dodas Latvijas tūrē, aicinot lielāku un mazāku pilsētu skolas būt aktīvām un iesniegt radošus mājasdarbus. ZZ Čempionāta komanda apmeklēs arī Liepāju, kur notiks ZZ Čempionāta atklāšanas pasākums. 

1. martā 11:00 Liepājas Jauniešu mājā norisinājās preses konference, kurā mediji, skolu un līdzpārvalžu vadītāji varēja iepazīties ar pasākumu plānu Liepājā.

Kā jau tika ziņots, Liepājā šogad uzņems vienu no trijiem ZZ Čempionāta pusfināla posmiem,  kas norisināsies 10.-11. maijā un pilsētā kļūs par īstiem svētkiem visiem interesentiem, jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.

10. un 11.maijā stadionā "Daugava"norisināsies Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos “ZZ Čempionāta” viens no trim pusfināliem, informē "ZZ Čempionāta" sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Vasiļjeva.

Pirmo gadu "ZZ Čempionāta" pusfināls būs atklāts visiem pilsētas iedzīvotājiem, jauniešiem, ģimenēm ar bērniem un aktīva dzīvesveida piekritējiem. Tā tika ziņots šodien notikušajā mediju un skolas pārstāvju pasākumā, kas norisinājās Jauniešu mājā, “ZZ Čempionāta” 11.sezonas Latvijas tūres ietvaros, ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Vitkovska līdzdalību.

“Veselīga vide Liepājas skolās, aktīvi, radoši un mērķtiecīgi jaunieši ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm, kas mudina Liepājas domi kārtējo gadu atbalstīt un iesaistīties “ZZ Čempionāta” pusfināla posma norisē Liepājā. “ZZ Čempionāts” ir ne tikai sacensības par balvām, bet spēles iemāca arī tik svarīgas vērtības kā cieņu, izcilību, toleranci vienam pret otru, kā arī iemāca skolēniem darboties kā vienotai komandai, kas neapšaubāmi noder ikvienam jaunietim tālākajās dzīves gaitās,” norāda Vilnis Vitkovskis.

“ZZ Čempionāta” komanda kopā ar Latvijā populāru mūziķi, hiphop izpildītāju Denisu Stepanovu šodien viesojās arī Liepājas skolās, par “ZZ Čempionātu” stāstot un iedvesmojot bērnus un jauniešus Liepājas 7.vidusskolā un Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolā. Kopumā trīs nedēļu laikā spēļu komanda viesosies vairāk nekā 10 pilsētās, apciemojot vairāk nekā 25 skolas dažādos Latvijas reģionos.

“ZZ Čempionāts”, kas ik gadu klātienes un tiešsaistes aktivitātēs iesaista ap 25 000 skolēnu un kopumā 400 000 Latvijas iedzīvotāju, 2017. gadā solās būt vēl iespaidīgākas, ietverot vairākas patīkamas pārmaiņas. Pieteikties dalībai 11. sezonā ir aicināti visi Latvijas 1. – 12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu. Pusfināli, kas norisināsies Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, tagad būs atklāti visiem jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, tiem, kas vēlas gan paši iesaistīties aktivitātēs, gan atbalstīt savus skolas biedrus vai draugus. Papildus fiziskajiem pusfināliem norisināsies arī digitālais pusfināls, kas ļaus daudz lielākam komandu skaitam cīnīties par ceļazīmi un “ZZ Festivālu”.

Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos “ZZ Čempionāta” galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu un radošu dzīvesveidu jauniešu vidū. “ZZ Čempionātu” jau 11 gadus atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2016. gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgajām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.  

 

 

Plašāka informācija:

Jūlija Vasiļjeva, ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību speciāliste julija.vasiljeva@zzcempionats.lv

Tel: 29413906

http://zzcempionats.lv