ZIŅAS

Vēl tikai ŠODIEN var pieteikties jauniešu konferencei!
Vēl tikai ŠODIEN var pieteikties jauniešu konferencei!

No 8. līdz 10.martam tepat Liepājā (Liepājas Valsts tehnikumā) norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jaunatnes darbā iesaistītie, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, pašvaldību un Saeimas deputāti, valsts pārvaldes iestāžu darbinieki.

Atklāta pieteikšanās konferencei: "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

 

Kā jau minēts Liepāja ir ieguvusi “Latvijas jauniešu galvaspilsētu 2017” titulu, kas nozīmē, ka lielākie Latvijas mēroga jaunatnes pasākumi notiek tieši Liepājā. Pirmie lielie pasākumi, ko šogad uzņems jauniešu galvaspilsēta, ir no 8. līdz 10.martam Liepājā (Liepājas Valsts tehnikumā), kad norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

 

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jaunatnes darbā iesaistītie, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, pašvaldību un Saeimas deputāti, valsts pārvaldes iestāžu darbinieki.

 

Konferences mērķis ir veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem jauniešiem aktuālos jautājumos. Tā sniegs ieskatu un izpratni jaunatnes politikas jomas aktualitātēs Latvijā un Eiropā, veicinās kritiskās domāšanas prasmes,aplūkos Strukturētā Dialoga V cikla rezultātus gan Latvijā un Eiropā un veicinās dažāda līmeņa diskusijas par jaunatnes politiku nākotnē.  Strukturētā Dialoga V ciklā kopumā norisinājušās 35 aktivitātes, iesaistot pusotru tūkstoti dalībniekus no visas Latvijas, gan jauniešus, gan lēmumu pieņēmējus, gan ekspertus jaunatnes jomā.

 

Konferences ietvaros 9. martā plkst. 19:00 notiks "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2017 - Liepāja" atklāšanas pasākums ar uguns šovu, darbnīcām un koncertu “Blue Shock Race” telpās, Vecā Ostmalā 22.

 

Pasākuma organizatori sedz ēdināšanas, izmitināšanas izmaksas un ar programmas nodrošināšanu saistītās izmaksas. Dalībniekiem ir jāsedz transporta izmaksas nokļūšanai uz/no pasākuma norises vietu.

 

Pieteikšanās konferencei: līdz 20.februārim  aizpildot anketu: ejuz.lv/nosl

Konferences programma pieejamašeit.

 

Papildus informācija:  ljp@ljp.lv, Tel.Nr. 29209607

 

 Organizatori patur tiesības veikt nelielas izmaiņas plānotajā programmā.

 

Projektu īsteno biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Liepājas pilsētas domi un Liepājas Bērnu un jauniešu centra “Jauniešu māja”, Eiropas Savienības neformālās, izglītības programmas Erasmus+ finansētā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Nīderlandes, Slovākijas un Maltas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.