ZIŅAS

Vēl iespēja pieteikties Liepājas izaicinājumam!
Vēl iespēja pieteikties Liepājas izaicinājumam!

Jauniešu Mājā jūnijā un jūlijā notiks radošās darbnīcas mūzikas menedžmentā un interaktīvās spēles izstrādē. 

Galvenās projekta aktivitātes ir mūzikas un interaktīvas spēles “Liepājas izaicinājums” izstrāde un noslēguma pasākums “Liepājas izaicinājums” 1. septembrī Liepājā, kur jaunieši prezentēs projekta rezultātus. 

Divu mēnešu laikā notiks 8 interaktīvās spēles izstrādes darbnīcas. Darbnīcas teorētisko daļu veidos tādas tēmas kā produkta dizains, reklāma un tūrisma menedžments. Praktisko daļu veidos praktiskais darbs pie spēles izveides, izmantojot dažādus vizuāli plastiskos materiālus.

26.05. "Youth house" plkst. 16:00 notiks pirmā tikšanās ar jauniešiem, darbnīcu vadītājiem un pašvaldības pārstāvjiem, lai izstrādātu visiem saistošu spēles konceptu.

Darbnīcās tiks izmantotas tādas darba metodes kā saliedēšana, komandas veidošana, darbs grupās, situācijas analīze, simulācijas, prezentācijas.

Kā arī paralēli radošajām darbnīcām notiks mobilās aplikācijas izstrāde. Projekta aktivitātēs iesaistītie jaunieši veidos teorētisko un vizuālo spēles saturu, ko piedāvāt smartphone lietotājiem.
Nenokavē, vēl ir iespēja pieteikties! Sūti savu pieteikumu līdz 20. maijam, aizpildot anketu https://ej.uz/izaicin.

Paralēli interaktīvās spēles izstrādes darbnīcaI, notiks arī mūzikas darbnīca, ko vadīs Jānis Jostmanis un Liepājas Pop/rok skolas vadītājs Gints Purgailis. Sūti savu pieteikumu līdz 20. maijam, aizpildot anketuhttps://ej.uz/izaicin.

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.