ZIŅAS

Veidojam kopīgu sadarbības plānu
Veidojam kopīgu sadarbības plānu

Šā gada 11. septembrī LBJC struktūrvienībā „Jauniešu māja” sadarbībā ar bērnu un jauniešu biedrību „Skrejceļš” norisināsies diskusija „Liepājas jauniešu organizāciju stratēģiskā plānošana”, kas notiek LR Kultūras ministrijas un „Kurzemes NVO atbalsta centra” atbalstīta projekta ietvaros „Liepājas jauniešu NVO kapacitātes celšana”. Ieinteresētiem organizāciju pārstāvjiem pieteikties rakstot uz epastu jauniesumaja@liepajasbjc.lv līdz 10. septembra plkst. 21.00.

„Liepāja ir salīdzinoši maza pilsēta, bet šeit darbojošās organizācijas savā starpā reti sadarbojas,” stāsta Jauniešu mājas projektu vadītājs Roberts. Diskusijā ir uzaicinātas tādas organizācijas kā Kurzemes Biznesa Inkubators, biedrība Radi Vidi Pats, Nodarbinātības Valsts aģentūras Jauniešu garantijas programmas konsultanti un citi. „Ar šo diskusiju vēlamies panākt, ka organizācijas ir informētas viena par otru, un veido tālākos rīcības plānus ar savstarpēju atbalstu,” uzsver Jauniešu mājas vadītājas vietas izpildītāja Anna.

Diskusijas laikā organizāciju pārstāvji iepazīstinās dalībniekus ar savām organizācijām, un to mērķiem. Turpinājumā, balstoties uz katra darbības virzieniem tiks veidota kopīga ietekmes sfēra, kas veidos tālākās sadarbības pamatu. Diskusijas noslēgumā dalībnieki strādās pie kopīga pasākuma plānošanas, izmantojot kopīgos resursus un pieredzi.