ZIŅAS

Valentīndienas "Sarkanā balle"
Valentīndienas

Šī gada 13.februārī, plkst. 18.00, “Jauniešu mājā”, Kungu ielā 24, par godu Valentīndienai, norisināsies “Sarkanā balle”. Balles apmeklētājiem būs iespēja kārtīgi izdejoties, nofotogrāfēties foto stūrītī, kā arī satikt jaunus un interesantus cilvēkus, un varbūt starp tiem atrast arī savu otro pusīti.

Kā jau iepriekšējo reizi ziņojām, jauniete, Jauniešu mājas padomes viceprezidente, Anna Vērdiņa Ziemassvētku laikā rīkoja “Balto balli”, arī šoreiz viņa ir balles idejas iniciatore : ”Šo balli rīkoju, lai nosvinētu Valentīndienu, pavadītu labi laiku un varbūt dotu iespēju kādam atrast savu otro pusīti. No iepriekšējās balles esmu iemācījusies nesatraukties par sīkumiem, ļaut, lai viss notiek pēc plāna un vienkārši izbaudīt notiekošo.”

Ikvienam apmeklētājam, ierodoties, uz rokas tiks uzlikta rokasprādze, kuras krāsa norādīs par attiecību statusu. Rokasprādze sarkanā krāsā nozīmēs, ka cilvēks aizņemts, zaļā – brīvs, bet dzeltenā – pašam nav skaidrība par savu attiecību statusu.

Viena no pasākuma pirmajām aktivitātēm būs improvizācijas teātra uzstāšanās. Visas balles garumā tiks piedāvātas gan parastās dejas, gan “Just Dance”, kas pavērs iespējas kārtīgi izdejoties ikvienam. Tāpat būs iespēja iemūžināt sevi mīlestības noskaņās, jo līdz pat balles noslēgumam būs atvērts fotostūrītis.

Balles viesus sagaidīs arī patīkams pārsteigums, bet, kas tieši tas būs, to uzzinās tikai balles apmeklētāji.

Uz balli aicināts ierasties ikviens interesents vecumā no 13 gadiem. Ieeja bez maksas.

Lūgums, ierodoties uz balli, līdzi ņemt groziņu.