ZIŅAS

Tikšanās ar kafejnīcām „Darbnīca” un „Kursas Putni”.
Tikšanās ar kafejnīcām „Darbnīca” un „Kursas Putni”.

 Jau šo ceturtdien, 9. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 20.00 ikvienam interesantam ir iespēja ierasties uz vakara sarunu pie tējas krūzes ar jauniešiem, kas uzdrīkstējušies - ar pārstāvjiem no kafejnīcām„Darbnīca” un „Kursas Putni”.

 

Jaunieši stāstīs par biznesu Liepājā, par kafejnīcām un to vīziju nākotnei, par iespējām un izaicinājumiem, kas bijuši jāpārvar un kas palīdzējis viņiem nokļūt tur, kur viņi ir. Tāpat, viņi stāstīs par to, kas viņiem ir svarīgi izvēloties savus darbiniekus un atbildēs uz citiem jautājumiem, kas cilvēkus interesēs, to visu ietverot interesantā stāstījumā par kafejnīcām un Liepāju.

 

Pasākums notiks Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu iela 24. Pasākums ir bez maksas.

 

Pasākums notiek kā daļa no Karjeras kafejnīcu nodarbību kopuma. Šajās nodarbībās jaunieši var strādāt pie sev svarīgām tēmām, kā, piemēram, motivācijas vēstuļu izveide, CV veidošana, pieteikšanās darbam, skolām, universitātēm, brīvprātīgam darbam un citām tēmām. Karjeras kafejnīcas ietvaros tiek veidoti arī sarunu vakari ar uzņēmējiem, darbiniekiem no Nodarbinātības aģentūras, tikšanās ar studentiem un citas aktivitātes, kas jauniešiem izrādās aktuāli un svarīgi saistībā ar jaunieša tālākā ceļa izvēli. Jauniešiem, kuriem ir interese uzzināt vairāk par “Karjeras kafejnīcu” vai pieteikties uz privātu nodarbību ir aicināti rakstīt uz anna.klaudija@gmail.com.