ZIŅAS

Tikšanās ar jauniešiem no Čehijas
Tikšanās ar jauniešiem no Čehijas

26. februārī no plkst. 18:00 līdz 19:00 Jauniešu mājā, Kungu 24 J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas skolēnu līdzpārvlade un COMMENIUS projekta partneri no Čehijas aicina uz informatīvu tikšanos par tēmu „Studiju sistēma, iespējas un ikdienas dzīve Čehijā”. 

Tikšanās laikā apmeklētāji varēs uzdot sev interesējošos jautājumus par studiju iespējām un izglītības sistēmu Čehijā, kā arī citus sev interesējošos jautājumus.

Uz jautājumiem atbildēs:

Maģistrs pedagoģijā Staņislavs Pokornijs, angļu valodas skolotājs, studējis Jan Evangelista Purkyně Universitātē, Ústí nad Labem pilsētā un Rietumbohēmijas Universitātē, Pilzenē.

Maģistre pedagoģijā Hanka Blažkova, čehu valodas un matemātikas skolotāja, studējusi Rietumbohēmijas Universitātē, České Budějovice pilsētā un Prāgas Kārļa Universitātē.

Uz sarunu tiek aicināti visi interesenti, it īpaši nākotnes studiju iespēju meklējumos esošie. Saruna notiks angļu valodā. Tikšanās laikā ar jautājumu un atbilžu tulkošanu interesentiem centīsies palīdzēt J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas skolēni.