ZIŅAS

Skolniekus aicina uz diskusiju „Kādēļ kļūt par uzņēmēju jau skolas laikā"
Skolniekus aicina uz diskusiju „Kādēļ kļūt par uzņēmēju jau skolas laikā

Lai mudinātu jauniešus veidot savus mācību uzņēmumus, kā arī dzirdētu pieredzes stāstus no jau esošiem jaunajiem uzņēmējiem, šā gada 11. oktobrī plkst. 16.00 Liepājas Jauniešu mājā norisināsies diskusija - iedvesmas pasākums “Kādēļ kļūt par uzņēmēju jau skolas laikā”.

Pasākumu organizē Liepājas Jauniešu māja sadarbībā ar Skolēnu mācību uzņēmuma „Tālruņi ar odziņu ’’ vadītāju Annu Audari. “Šis ir pirmais šāda veida pasākums jauniešiem, kurā varēs dzirdēt reālus pieredzes stāstus par skolēnu mācību uzņēmuma veidošanu. Tā ir lieliska iespēja, kuru aicinu izmantot. Arī es pati dalīšos sava pieredzē un zināšanās”, norāda Anna Audare.

Annas vadītais uzņēmums veiksmīgi darbojas kopš 2015. gada oktobra. Uzņēmums nodarbojas ar mobilo telefonu vāciņu personalizēšanu un apgleznošanu. Šobrīd Annas uzņēmuma sniegtos pakalpojumus izmanto gan liepājnieki, gan arī pasūtījumi tiek saņemti no Rīgas, Valmieras un Saldus, papildus informācija: www.facebook.com/talruniarodzinu

Ar savu pieredzi un zināšanām pasākumā dalīsies arī citi veiksmīgi skolēnu mācību uzņēmumi, tāpēc uz pasākumu tiek aicināti visi interesenti, bet it īpaši vidusskolēni.

Pasākums notiks Jauniešu mājā (Kungu iela 24) no plkst. 16.00- 17.30.