ZIŅAS

Seminārs "Latvijas līderu stāsti"
Seminārs

Rīt, 21.janvārī, iespēja tiešraidē noskatīties iedvesmojošu semināru LATVIJAS LĪDERU STĀSTI, kas notiek Kurzemes uzņēmēju dienas ietvaros Liepājā. Ir iespēja arī pie mums, Jauniešu mājā, no plkst.12.00 noskatīties šo tiešraidi.

Ņemot vērā lielo interesi par semināru Latvijas līderu stāsti, kas rīt, 21. janvārī, sākot no plkst. 12:00 norisināsies Liepājā, viesnīcā Promenāde Hotel, sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu, Kurzemes Biznesa inkubators radis iespēju nodrošināt semināra tiešraidi portālā LMT straume, lai ikkatrs, kurš vēlas sekot līdzi semināram var to darīt arī neklātienē.

 

Tādēļ jau rīt, plkst. 12:00 ņemam rokās kafijas tasi un slēdzamies klāt LMT straumei, lai pavadītu četras stundas iedvesmojoties no tādiem Latvijas savu nozaru līderiem, kā par vienu no vadošajām Latvijas sievietēm - menedžerēm uzskatītās Lauma Lingerie valdes priekšsēdētājas Lindas Matisones, airBaltic korporatīvās komunikācijas viceprezidenta Jāņa Vanaga, pasaules mēroga atpazīstamību ieguvušā latviešu Start Up projekta AirDog vadītāja Agra Ķipura un pasaulē ātrākā elektroauto radītāja Drive eO vadītāja Kristapa Dambja!

Neplaid garām, tas būs to vērts! :)

 

Semināram Latvijas līderu stāsti būs iespējams sekot līdzi jau rīt, 21. janvārī, plkst. 12:00, portālā LMT Straume.

http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/Kurzemes-uznemeju-diena/1734