ZIŅAS

Praktikante Laura noslēdz pusgadu ilgo praksi
Praktikante Laura noslēdz pusgadu ilgo praksi

No 4.janvāra līdz 17.jūnijam pie mums praksē bija  ceturtā kursa audzēkne, topošā komercpakalpojumu darbiniece – Laura, kura šo pusgadu bija daļa no  Jauniešu mājas komandas.  Mācību prakse Laurai ir noslēgusies, un tā arī veiksmīgi aizstāvēta skolā, prakses aizstāvēšanā.

Sākoties praksei, Laura nezināja, kas viņu tajā sagaida un kā tā noslēgsies. Bet tagad, tai beidzoties, meitenei ir ļoti daudz atziņu un pozitīvu iespaidu.

“Prakses laikā darbojos gan ar sociālajiem tīkliem, gan rakstīju preses relīzes. Lai gan var likties, ka tas ir ļoti garlaicīgs darbs, tomēr devāmies arī ārpus iestādes telpām, kas padarīja šo mācību praksi daudz daudzveidīgāku”, saka Laura par aizvadīto laiku praksē.

“Noslēdzoties praksei, varu teikt, ka biju laimīga aizvadīt savu praksi tieši Jauniešu mājā ar tās superīgo kolektīvu. Godīgi varu atzīt, ka tieši Jauniešu mājas darbinieki bija tie, kas padarīja šo visu laiku jautrāku, pozitīvāku un prieka pinu, kā arī iemācīja man ļoti daudz jaunas zināšanas. Paldies, liels Jums”, ar saviem iespaidiem dalās Laura.

Mēs no sirds priecājamies par viņas ļoti veiksmīgo skolas pabeigšanu un faktu, ka prakses laikā piedzīvojām viņas meitiņas piedzimšanu. Paldies Tev, ka izvēlējies praksē būt pie mums.