ZIŅAS

Piesakies!: Vasaras Biznesa Skola
Piesakies!: Vasaras Biznesa Skola

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kungu ielas radošā kvartāla “Jauniešu māju” aicina pieteikties dalībai uzņēmejdarbības un radošās domāšanas veicināšanas pasākumā - Vasaras Biznesa skola.

 

Vasaras Biznesa skolas mērķis ir sniegt jauniešiem izglītojošu un iedvesmojošu apmācību kursu par uzņēmējdarbības uzsākšanu, valsts un pašvaldības atbalstu, ideju ģenerēšanu un realizēšanu, tā ir lieliska iespēja sastapt līdzīgi domājošos, pārbaudīt savas spējas un talantus, kā arī iegūt sev noderīgus kontaktus biznesa idejas attīstībai.

 

Vasaras Biznesa skola nebūs skola šī vārda ierastajā nozīmē, tas būs aktīvs apmācību process, kas balstīts uz Liepājas reģiona uzņēmējdarbības un sociālajā vidē labi zināmu cilvēku dalīšanos zināšanās un pieredzē, iedvesmojošos stāstos un padomos.

 

Vasaras Biznesa skolā savā pieredzē un padomos dalīsies tādi sabiedrībā labi zināmi cilvēki kā Blue Shock Bike vadītājs Artis Daugins, Liepājas papīra prezidents Jānis Vilnītis, Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs Salvis Roga, Rietumu radio žurnālists Dzintars Hmieļevskis, ideju bodes vadītāja Krista Kalnarāja un daudzi citi.

 

Pasākums risināsies četras dienas, no kurām trīs dienas norisināsies aktīvs darbs pie jauniešu informēšanas un apmācības par uzņēmējdarbības pamata jautājumiem, diskusijas ar savu nozaru profesionāļiem un grupu darbi zināšanu iegūšanai praktiskā ceļā, savukārt pēdējā pasākuma dienā jauniešiem tiks dota iespēja prezentēt savas biznesa idejas Kurzemes Biznesa inkubatora mentoru tīkla pārstāvjiem.

Labāko ideju autori iegūs Kurzemes Biznesa inkubatora atbalstu savas idejas attīstīšanai.

 

Pasākumam droši var pieteikties arī interesenti, kuriem patreiz nav konkrētu biznesa ideju, taču ir interese savu nākotni saistīt ar uzņēmējdarbību.

 

Pieteikties pasākumam, kas 24. – 27. augustā risināsies Kungu ielas radošā kvartāla „Jauniešu mājā”, iespējams līdz 20.augustam aizpildot anketu: http://goo.gl/forms/BpGjhGfNQg , kā arī meklējot pieteikuma anketu Kurzemes Biznesa inkubatora mājas lapā KBI.lv vai sociālo tīklu profilos.

 

Dalība Vasaras Biznesa skolā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots!

 

Piesakies un realizē savu ideju, atļaujies būt drosmīgs!