ZIŅAS

Piesakies uz Liepājas “Skaņas dienu” radošajām darbnīcām!
Piesakies uz Liepājas “Skaņas dienu” radošajām darbnīcām!

"SKAŅAS DIENAS" skaņas mākslai un eksperimentiem veltīts festivāls Liepājā!

 No 25. līdz 28.maijam Liepājā, K/C "Wiktorija", Graudu ielā 36/38 norisināsies skaņas mākslas festivāls "Skaņas dienas" ar izstādi, performancēm, radošām darbnīcām, koncertu un pasākumu ģimenēm un bērniem.

"Skaņas dienu" aktivitātēs tiks apskatīti tādi skaņas mākslas aspekti kā eksperimentālā skaņas māksla, ģeneratīvā skaņas māksla, skaņas un telpas mijiedarbība, tās fizikalitāte; izstādē varēs apskatīt dažādus mākslas darbus, kuros skaņa izmantota kā materiāls radošām izpausmēm, kā arī noklausīties jauno Liepājas mākslinieku oriģinālas kompozīcijas.

Līdz 20. maijam jebkurš interesents var pieteikties festivāla aktivitātēm radošajām darbnīcām (e-pastā jānorāda izvēlētā darbnīca, dalībnieka vārds, uzvārds) performanču vakaram "NX20" (sūtot īsu savas performances aprakstu), kā arī pieteikt savu prezentāciju skaņas mākslas semināram (sūtot īsu prezentācijas aprakstu). Bērnu un ģimeņu dienas aktivitātēm 28.maijā iepriekš nav jāpiesakās.

 Visi interesenti ir aicināti arī uz izstādes atklāšanu 26. maijā pulksten 18:00​. Izstādē ir iespējams pieteikties arī eksursijai kuratora vadībā, rakstot uz: info@mplab.lv. Izstāde būs apskatāma 26. ­ 28. maijā no 12:00 ­- 18:00.

Plašāka informācija par darbnīcām pieejama šeit:  http://ejuz.lv/skanasdienudarbnicas