ZIŅAS

Piesakies spēles veidošanas un mūzikas menedžmenta projekta „Liepājas izaicinājums” darbnīcām
Piesakies spēles veidošanas un mūzikas menedžmenta projekta „Liepājas izaicinājums” darbnīcām

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība „Jauniešu māja” no šā gada aprīļa līdz 30. septembrim realizēs projektu „Liepājas izaicinājums”, kura mērķis ir pilnveidot  jauniešu vecumā no 15 līdz 25 gadiem  zināšanas, prasmes, veicināt veselīgu dzīvesveidu, izmantojot neformālās mācīšanās metodes. 

Galvenās projekta aktivitātes ir mūzikas un interaktīvas spēles “Liepājas izaicinājums” izstrāde un noslēguma pasākums “Liepājas izaicinājums” 1. septembrī Liepājā, kur jaunieši prezentēs projekta rezultātus. 

Jaunieši, kuri vēlas aktīvi līdzdarboties šajā projektā, jau tagad var pieteikties divās praktiskajās darbnīcās, kas notiks š.g. jūnijā un jūlijā, divas reizes nedēļā. Viena no darbnīcām ir mūzikas un mūzikas menedžmenta, kuras vadīs Liepājas Pop/Rok skolas vadītājs Gints Purgailis un grupas M.I.E.R.S. mūziķis Jānis Jostmanis. Otra - interaktīvās spēles izveidošana, kurā pamatojoties uz diskusijā izstrādāto spēles konceptu, ekspertu vadībā jaunieši veidos spēles variācijas un maketus. Radošā procesa rezultātā tiks izveidots produkta dizains, ko piedāvāt turpmākai attīstībai un pilnveidošanai. Kā arī tiks izveidota spēles web aplikācija, kas būs pieejama plašākai auditorijai.

Mūzikas darbnīcās varēs piedalīties 20 jaunieši, bet interaktīvās spēles veidošanā, kas reizē būs arī aktīva dalība pilsētas publiskā tēla veidošanā – 15.  

Interesenti var pieteikties, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 15. maijam.

https://docs.google.com/forms/d/1MForwVY9nOhGEq8fbmwMeKpJKYjo_8TOW5oDdPXf2qk/viewform?usp=send_form

Sīkāka informācija rakstot uz e-pastu inga.sablo@liepajasbjc.lv vai zvanot 29604489.

 

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Liepājas Jauniešu mājas projektam piešķirts finansējums 4000 eiro apmērā.