ZIŅAS

Piedalies un dodies ceļojumā uz jebkuru Eiropas valsti kopā ar “Ideas Powered”!
Piedalies un dodies ceļojumā uz jebkuru Eiropas valsti  kopā ar “Ideas Powered”!

Vai Tava aizraušanās ir māksla, mūzika, fotografēšana vai varbūt dejošana? Vai Tev padodas no nekā radīt kaut ko? Kā tu rīkotos, ja kāds bez tavas atļaujas izmantotu tavas idejas?
Mēs vēršamies pie tevis saistībā ar Eiropas Komisijas projektu “Ideas Powered”, kura mērķis ir mudināt cilvēkus domāt par to, cik svarīgi ir aizsargāt idejas un radītos darbus no zādzības vai nelegālas lejuplādēšanas.

Mēs izveidojām interneta platoformu, kurā tu vari pieteikties un veiksmes gadījumā iegūt ceļojumu 2 personām uz jebkuru valsti Eiropā. Viss, kas Tev jāizdara – jādalās ar savu video (līdz 3 min.), kurā Tu parādi vai apraksti kaut ko oriģinālu, ko esi radījis.

Šī ir tava iespēja tikt redzētam un sadzirdētam. Pastāsti savu stāstu mums. Atceries, ka tev nav obligāti pašam jāparādās video. Vienkārši esi oriģināls un radošs. Parādi, ko tu esi izveidojis, dalies ar savu sapni, ko esi piepildījis. Tas var būt saistīts ar mākslu, dizainu, foto, deju, izgudrojumiem utml.

Plašāku informāciju par konkursu, kā arī noteikumus, informāciju par balvu un to, kā pieteikties, lūdzu skatīt šeit: competition site. Katru mēnesi tiek noteikts labākā darba autors, tapēc pasteidzies – šī ir Tava iespēja iesniegt savu darbu vēl novembrī, bet, ja nepaspēsi – var pieteikties arī decembrī.

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinies ar mums: inese.maurina@paueducation.com