ZIŅAS

Pateicība Ēnu devējiem
Pateicība Ēnu devējiem

Arī Liepājas Jauniešu māja saņēma pateicību. Sakām paldies arī mūsu ēnai- Aleksandram Vabelim, par cītīgu līdzdarbošanos kopā ar Jauniešu mājas projektu vadītājām. 

PATEICĪBAS VĒSTULE

 Ēnu dienas organizatora, praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) vārdā vēlos pateikties par iesaistīšanos jauniešu karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena 2015 kā Ēnu devējam, atverot durvis saviem nākotnes darbiniekiem.

Ēnu diena ir nozīmīga karjeras izglītības aktivitāte, jo ļauj skolēniem iepazīties ar dažādu profesiju ikdienu un uzzināt par tām nepieciešamajām zināšanām un prasmēm. Viens no Ēnu dienas mērķiem ir atklāt saikni starp izglītību un karjeru un mudināt jauniešus nopietnāk pievērsties mācībām. Dodot iespēju ēnot darbiniekus, tiek sekmēta jauniešu integrācija sabiedrībā un nākotnes darba tirgū. Tajā pašā laikā tā ir iespēja popularizēt savu nozari un ietekmēt tās nākotnes attīstību.

Ēnu diena ir tikai viens no JA-YE Latvija īstenotajiem karjeras izglītības pasākumiem, un arī pēc tās norises karjerasizglītības biržā - portālā  www.enudiena.lvorganizācijām ir iespēja visa gada garumā aicināt jauniešus pie sevis ekskursijās.

Priecājamies, ka sniedzāt savu ieguldījumu šajā sociāli un valstiski nozīmīgajā pasākumā, sekmējot Latvijas jauniešu karjeras izglītību. Aicinām piedalīties Ēnu dienā arī nākamgad!
 

Uz sadarbību arī turpmāk!

Jānis Krievāns,

Junior Achievement-Young Enterprise Latvija

Valdes priekšsēdētājs