ZIŅAS

Pārspēj CSDD reklāmu!
Pārspēj CSDD reklāmu!

CSDD un biedrība „Go Beyond”, sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju „If”, aicina 9.–12.klašu audzēkņus piedalīties konkursā „Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”. Jaunieši aicināti izveidot videoklipu, kura temats ir „Velosipēdista uzvedība ceļu satiksmē”.

 

Kā informē biedrības "Go Beyond" pārstāve Linda Sinka, lai piedalītos konkursā, jauniešiem jāizveido komanda no diviem līdz pieciem dalībniekiem. Kopā rūpīgi jāizlasa konkursa nolikums, jāuzfilmē video klips par velosipēdista ikdienu, jāpievieno tam sauklis un jāaugšupielādē tas www.youtube.comvai www.vimeo.com. Saite uz to kopā ar aizpildītu pieteikuma anketu līdz 30.marta pulksten 23:59 jānosūta uz e-pastu linda@gobeyond.lv un jāgaida rezultāti.

Video klipa ideja un scenārijs ir katras komandas ziņā – esiet radoši un pārspējiet izdomā CSDD reklāmas! Konkursa video vērtēs kompetenta žūrija, kurā darbosies CSDD, „Go Beyond” un „If” pārstāvji, kā arī Latvijā labākie reklāmu speciālisti un radītāji. Savu viedokli būs iespēja paust arī pašiem konkursa dalībniekiem, balsojot par, viņuprāt, labākajiem darbiem. Apkopojot žūrijas un konkursa dalībnieku vērtējumus, tiks noskaidroti trīs veiksmīgāko autoru komandas, kas saņems balvas no apdrošināšanas kompānijas „If”. Kopējais balvu fonds ir 600 eiro.

Konkursa nolikums, pieteikuma anketa, vērtēšanas kritēriji pieejami te: http://goo.gl/5NqjVe.  Piedalies un izmanto iespēju tikt sadzirdētam velosipēdistu vidū! Jāpiebilst, ka konkurss norisinās jau otro gadu. Pērn pavasarī konkursā „Pārspēj CSDD reklāmu” 10.-12.klašu jaunieši tika aicināti izveidot video klipu Jāņu kampaņai ar tēmu „Neļauj draugam sēsties pie stūres reibumā”. Kopumā konkursā tika iesūtīti 42 video klipi, bet labākā klipa autoru komandai bija iespēja redzēt un iepazīties, kā viņu radītā ideja pārtop reklāmas video klipā. Ar labākajiem video klipiem iespējams iepazīties šeit: http://www.draugiem.lv/csdd/gallery/?aid=53406745.