ZIŅAS

Parādi savas zināšanas par Liepāju!
Parādi savas zināšanas par Liepāju!

Piektdien, 11. martā plkst. 15.30, LBJC “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, norisināsies Liepājas Skolēnu domes rīkotais erudītu konkurss “Es mīlu Tevi, Liepāja” 10.-12.klašu audzēkņiem. Konkursam var pieteikties piecu cilvēku komanda no katras Liepājas skolas. Pieteikšanās līdz 4. martam, sūtot pieteikuma veidlapu uz e-pastu marina.vikaine@liepajasbjc.lv

            Liepājas Skolēnu dome sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centru šādu konkursu rīko jau otro gadu. Konkursa mērķis ir rosināt interesi par Liepāju, tās kultūru, cilvēkiem, vēsturi un  ģeogrāfiju, kā arī vairot jauniešu zināšanas par Liepāju. Tāpat tā ir iespēja sagatavot jauniešus Liepājas pilsētas dzimšanas dienas svinībām.

            Pieteikties var Liepājas pilsētas skolu 10. – 12.klašu erudītu komandas piecu cilvēku sastāvā. Katrai komadai jābūt ievēlētam kapteinim, kā arī jābūt gatavam komandas nosaukumam. No katras skolas drīkst piedalīties tikai viena komanda.

            Konkursa laikā tiks vērtētas dalībnieku teorētiskās zināšanas, radošums un pareizās atbildes uz jautājumiem, to vērtēs organizatoru izveidota žūrija. Veiksmīgākās komandas iegūs apbalvojumus un diplomus.

            Konkursa “Es mīlu Tevi, Liepāja” nolikums un veidlapa pieejami šeit http://ej.uz/EsMiluTeviLiepaja

            Šī ir Tava iespēja parādīt, cik daudz Tu zini par savu dzimto pilsētu – Liepāju!