ZIŅAS

Organizāciju Tirdziņš
Organizāciju Tirdziņš

Vai vēlies uzzināt, kur Liepājā vari iesaistīties?!

Karjeras nedēļas ietvaros Liepājas Universitātes Aktu zālē Tu, tavi draugi, māsas, brāļi - ikviens Liepājnieks vai viesis ir aicināti uz iepazīšanos ar dažādām aktīvajām Liepājas jauniešu organizācijām! Pasākumā varēs uzzināt par iespējam iesaistīties organizāciju dažādās aktivitātēs un projektos! 


Pasākumā piedalīsies desmit Liepājas organizācijas - gan no izglītības sektora, kā Go Beyond LiepājaJauniešu mājaLiepājas Skolēnu domeLiepājas Universitāte, gan fiziskās sagatavotības entuziasti - Ielu vingrotāji un Jaunsargi. Ar sevi iepazīstinās arī uzņēmējdarbības līderi Junior Chamber International un Kurzemes Biznesa Inkubators, kā arī sociālā virziena pārstāvji no Latvijas Pirmās Palīdzības Vienības un vides biedrības Radi Vidi Pats. Pasākumu atklās bijusī Liepājniece, Latviešu juriste un politiķe - Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere, kas pastāstīs par dažādām jauniešu iesaistīšanās iespējām valsts līmenī.

Jebkurš interesents var atnākt sev vēlamā laikā un iepazīties ar organizāciju parstāvjiem, kā arī piedalīties Zibkontaktos, kur īsā sarunā varēs uzzināt par visiem sev interesējošiem jautājumiem. Papildus brīvai, jautrai atmosfērai un ātrajiem Zibkontaktiem organizācijas piedāvā sevi raksturojošus priekšnesumus pēc šādas programmas:

17.30 – Atklāšana
17.40 – Saeimas priekšsēdētājas biedre  Ineses Lībiņas-Egneres uzruna
17.50 – Biedrības Radi Vidi Pats video dokumentācija
18.00 – Zibkontakti
18.30 – Latvijas Pirmās Palīdzības Vienības paraugdemonstrējumi
18.45 – Jaunsargu paraugdemonstrējumi
19.00 – Zibkontakti
19.30 - Ielu vingrotāju priekšnesums
19.45 – Jauniešu Mājas padomes uzmundrinātājs

Atnāc, iepazīsties ar organizācijām un cilvēkiem, kas tajās darbojas.

Uzzini par savām iespējām un iesaisties! :)

Pasākums īstenots ar LR Kultūras ministrijas un „Kurzemes NVO atbalsta  centra” finansiālu atbalstu.

 

Kontaktinformācija: Anna Īviņa 29600843, anna.ivina@liepajasbjc.lv