ZIŅAS

Nākošo sestdien - pārgājiens!
Nākošo sestdien - pārgājiens!

Nākamnedēļ , 25.jūlijā (sestdiena) plkst. 13:00 , jauniešiem un visiem pārējiem gribētājiem ir iespēja piedalīties pārgājienā ''VASARAS IZAICINĀJUMS'', ko rīko jaunieši no Liepājas Jauniešu mājas padomes.

Pasākums sāksies ar tikšanos pie dzīvnieku patversmes ''LAUVAS SIRDS'', kura atrodas 14. Novembra bulvārī 31/33. Tālāk jaunieši tiks sadalīti vairākās komandās un viņiem piešķirs karti, aproces un uzdevumu norādes. Pēc tam jaunieši izlems par savu stratēģiju un dosies uz kontrolpunktiem izpildīt uzdevumus. Uzdevumi pasākumam tika veidoti ļoti dažādi – iekļaujot gan atraktīvus uzdevumus ar stafetes elementiem, gan dažādus atjautības uzdevumus. Pasākuma nobeigumā paredzēts pikniks (aicinam līdzi ņemt savu ēdienu), volejbols, futbols un citas aktivitātes. Jauniešu mājas pārstāvji un nodarbību pasniedzēji pastāstīs par nodarbībām un tuvākajiem pasākumiem.

 

Katrs interesents jebkurā vecuma grupā var pieteikties adresē http://ej.uz/vasarasizaicinajums vai vienkārši ierodoties sestdien (25.07) pie dzīvnieku patversmes ''LAUVAS SIRDS'', 14. Novembra bulvārī 31/33. Uz pasākuma vietu var ierasties ar 6. un 9. sabiedrisko autobusu.

 

Pasākumu atbalsta Liepājas Jauniešu Māja.