ZIŅAS

Nāc un uzzini vairāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu
Nāc un uzzini vairāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu

Uzsākot jauno mācību semestri, nevalstiskā organizācija Radi Vidi Pats sadarbībā ar Liepājas Bērnu un Jauniešu centru (LBJC) aicina Liepājas jauniešus un visus intresentus ceturtdien, 15. janvārī plkst. 18.00  uz Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstu vakaru LBJC "JAUNIEŠU MĀJĀ", Kungu ielā 24.

 Pasākuma gaitā būs iespēja satikt itāļu brīvprātīgo Moniku, kas par sava projekta vietu izvēlējusies Liepāju, kā arī uzzināt par Eiropas Brīvprātīgā darba programmu, pieejamajiem projektiem un informāciju kā un kur saņemt palīdzību, lai pieteiktos projektā.

Savos Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstos dalīsies arī Liepājas jaunieši, kas jau bijuši brīvprātīgie: Ieva stāstīs par savu pieredzi Bulgārijā, Mārtiņš par nometņu vadīšanu jauniešiem Austrijā, Anna par projektu Spānijā, strādājot tūrisma birojā, un Alise par pavadīto laiku Itālijā, strādājot ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Nāc un uzzini, kā Eiropas Brīvprātīgais darbs var palīdzēt Tev:

- izvēlēties nākotnes karjeru /studiju virzienu;

- iemācīties valodu;

- studēt ārzemēs;

- iegūt darba pieredzi;

- iegūt jaunus draugus;

- iepazīt labāk sevi un citu kultūru!

Tas iespējams var būt viens no tavas dzīves lielākajiem piedzīvojumiem!

Eiropas Brīvprātīgais Darbs ir Eiropas Savienības programmas ERASMUS+ mobilitātes projekts, kas  17 - 30 gadus veciem jauniešiem piedāvā iespēju apgūt jaunas iemaņas un prasmes, dodoties no 2 nedēļām - 12 mēnešiem projektā uz kādu citu valsti, sedzot jaunieša ceļa izdevumus abos virzienos, kabatas naudu, dzīvesvietu, vaselības apdrošināšanu un valodas kursus. 

Nāc un smelies iedvesmu brīvprātīgajam darbam!

Iespēja iesniegt sev interesējošos jautājums jau iepriekš Eiropas Brīvprātīgā darba koordinatorei Annai Īviņai, zvanot pa tālruni 29600843 vai sūtot e-pastu: evs@radividipats.lv