ZIŅAS

Nāc 13. martā uz JM un uzzini par aplikāciju brīvprātīgajiem DEEDin
Nāc 13. martā uz JM un uzzini par aplikāciju brīvprātīgajiem DEEDin

Jau 2014. gada novembrī Liepājā aizsākās Labdarības skolas aktivitātes, kad Liepājas Centra sākumskolas skolēni organizēja Mārtiņdienas labdarības tirgu. Ar savāktajiem līdzekļiem tika atbalstītas biedrība „Liberta” un Kinoloģiskās biedrības dzīvnieku patversme. 

Šogad Labdarības skola turpina savu ”mācību gadu” ar  Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas jauniešu aktivitātēm – viņi 10., 11. un 16.martā organizēs mākslas nodarbības Liepājas Centra sākumskolas 5.klašu skolēniem, Bērnu nama audzēkņiem un biedrības „Dižvanagi” bērniem.

13. martā Labdarības skolā notiks Brīvprātīgo diena. Valmieras Novada fonda jaunieši prezentēs nesen izveidoto aplikāciju DEEDin. Tā ir vienkārša platforma brīvprātīgajiem, kurā atrast un reģistrēt brīvprātīgi paveiktos darbus. Platformā iespējams pievienot arī savus pieredzes stāstus un balsot par citu stāstiem. Par reģistrētajiem darbiem un stāstiem lietotāji tiek apbalvoti ar virtuālām nozīmītēm, bet aktīvākie saņem arī reālas nozīmītes. Organizācijām tā ir iespēja izveidot savus profilus, atrast brīvprātīgos, kā arī sekot līdzi savu un citu brīvprātīgo un organizāciju darbībai.

Pasākumi par DEEDin notiks vairākās Liepājas skolās un organizācijās:

  • Plkst 11.30 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā (Alejas ielā 18)
  • Plkst 16.00 Liepājas Jauniešu mājā (Kungu ielā 24).

Pasākumos būs iespējams iepazīties ar DEEDin iespējām, reģistrēties tajā un izmēģināt tās lietošanu, veicot kādu labu un noderīgu darbu. Līdztekus pasākumu dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kas ir brīvprātīgais darbs un kādas ir iespējas Liepājā būt brīvprātīgajam. Vairāk par platformas darbību varat meklēt adresē www.deedin.com, vai lejupielādējot bezmaksas aplikāciju "DEEDin" Google Play veikalā. Uz katru no šiem pasākumiem aicināti ikviens interesents.