ZIŅAS

Muzeju nakts "Jauniešu laiks"
Muzeju nakts

Muzeju naktī  jaunieši aicina izmēģināt dažnedažādas aktivitātes jeb “Jauniešu laiku” Liepājas Jauniešu mājā.

Sestdien, 20. maijā norisināsies starptautiskā akcija “Muzeju nakts”, kurā no 19:30 – 23:00 savas durvis vēts arī piedalīsies arī LBJC Jauniešu māja!

 

Jauniešu mājā būs iespējams izbaudīt dažāda veida mākslu un piedalīties aktivitātēs  ar motīvu “Jauniešu laiks”. “Jauniešu laiks” dod iespēju redzēt laiku no jauniešu skatupunkta. Pasākums norisināsies no plkst. 19:30-23:00 Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas).

 

Visa vakara garumā būs iespējams iesaistīties sekojošās aktivitātēs:

“Laiks ceļojumam” sniegs iespēju apskatīt paplašinātās realitātes izstādi ”PORTUGĀLE”; “Laiks atmiņām” vērsīs uzmanību uz pašu jauniešu veidotajām īsfilmām dažādos projektos un pasākumos;

“Laiks skatam no malas”- interaktīvā video instalācijā vizualizēs cilvēka atmiņas fragmentāro raksturu un mūsu nespēju atcerēries pārveidojot skatītāju portretu.

Paralēli šīm aktivitātēm “Laiks viedoklim”, izmantojot viedokļu termometru, ļaus izteikt savu viedokli, kas būtu nepieciešams jaunatnes jomā Liepājā.

 

Sākot no plkst. 19:30 - 21:00 būs iespēja piedalīties darbnīcā “Laiks elektronikai”, kurā varēs izmēģināt veidot elektronisko mūziku ar analogajām mašīnām. Pēc tam no plkst. 20:00 - 20:45 norisināsies “Laiks izaicinājumam” jeb improvizācijas teātra atvērtās aktivitātes ar apmeklētāju iesaisti, kurā apmeklētāji tiks iesildīti un pozitīvi uzlādēti atlikušai vakara norisei.

Tāpat ikkatram būs izdevība turpināt vakaru ar “Laiku smiekliem” un no plkst. 21:00-22:00 baudīt Improvizācijas teātra “Brīvais Stils” izrādi, kura labu laikapstākļu gadījumā norisināsies pagalmā.

Noslēgumā visi interesenti tiek aicināti izbaudīt "Laiku skaņai" jeb jam mūzikas sesiju ar perkusionistiem, kura noslēgs  pasākumu no plkst. 22:00-23:00 .