ZIŅAS

“MARTA” aicina jauniešus uz dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti”
“MARTA” aicina jauniešus uz dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti”

   21.novembrī plkst.18.00 resursu centrs "Marta" sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina jauniešus uz dokumentālo filmu "NeStāstāmie" stāsti.

   Dokumentālajā filmā "NeStāstāmie stāsti" (2006, Latvija, 14+) filmas varoņi paši stāsta pieredzēto, kā bijuši cilvēku tirdzniecības upuri gan Latvijā, gan ārzemēs. Filmas mērķis ir mainīt priekšstatu, ka no cilvēku tirdzniecības cieš tikai cilvēki no sociāli nelabvēlīgas vides, ka par cilvēku tirdzniecības upuri var kļūt tikai paša naivuma vai muļķības dēļ. "NeStāstāmie stāsti" liek aizdomāties tiem, kas ir pārliecināti, ka tas nekad nevar notikt ar viņiem.

   Filmas demonstrēšana notiks centra “Marta” organizētā četru filmu vakaru sērijas “Drosme runāt” ietvaros, pirmo filmu demonstrējot 21.novembrī. Nākamie “Martas” filmu vakari notiks 28.novembrī, 12.decembrī un 19.decembrī plkst.18.00 Liepājas Jauniešu mājā. Pēc filmām plānotas diskusijas kopā ar centra "Marta" pārstāvi.

   Resursu centrs “Marta” (www.marta.lv) ir nevalstiska organizācija, kura mērķtiecīgi strādā, lai sniegtu atbalstu Latvijas sievietēm, cilvēku tirdzniecībā un no partneru vardarbības cietušām sievietēm. Centrā Marta iespējams saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Centrs piedāvā sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas.