ZIŅAS

Like at home - sociāls pilotprojekts jaunajiem žurnālistikas entuziastiem
Like at home - sociāls pilotprojekts jaunajiem žurnālistikas entuziastiem

Aicinām fotogrāfus un žurnālistus (žurnālistikas entuziastus) piedalīties projekta "Like at Home" prezentācijā Liepājas Jauniešu mājā 10. oktobrī pulksten 17.30.
«Like At Home» («Gandrīz kā mājās») ir sociāls mākslas pilotprojekts ar mērķi izpētīt un salīdzināt interjera dizainus privātajā un daļēji privātā telpā divās pilsētās – Černivci (UA) un Liepājā (LV).
Projektā tiks analizētas tādas telpas kā privātmājas, kultūras un izglītības institūcijas un dažādas darba vides (piemēram, biroji pašvaldību institūcijās, kafejnīcas, frizētavas u.c.), kuras ir iekārtojuši paši tās lietotāji.
Projekta ietvaros tiks pētīti individuāli lēmumi interjera, dizaina, mēbeļu un dekorāciju izvēlē, ko ietekmē gaume, kas kalpo kā indikators lielākam (kolektīvam) sociālajam fenomenam. Mēs vēlamies izprast kultūras procesus, tendences un tradīcijas, kas nosaka noteikta aprīkojuma izvēli.
Mēs plānojam iesaistīt Liepājas un Černivci iedzīvotājus, brīvprātīgos fotogrāfus izpētes, fotogrāfēšanas, dokumentācijas un telpu atlasē. Rezultātā tiks publicēta ArtBook (Foto Albums), lai dalītos ar interesantiem atradumiem abās pilsētās. Izdevums tiks papildināts ar prezentācijām, izstādēm un publiskām aktivitātēm.
Projekts ir kopēji ieviests sadarbojoties oganizācijai «DZESTRA art formation» (Černivci, UA) un Liepājas Radošo industriju klasterim. Projektu atbalsta MitOst un Eiropas Kultūras fonds sadarbības tīklā TANDEM Ukraina, kas ir kultūras vadītāju apmaiņas programma Ukrainā.
«Like At Home» in social media:
fb.com/likeathomeproject
vk.com/likeathomeproject

Reģistrācija dalībai projektā un informācija par projektu: ej.uz/LikeAtHome