ZIŅAS

Liepājas Jauniešu mājā atkās topošā mākslinieka Vladislava Davidenko veidotu izstādi
Liepājas Jauniešu mājā atkās topošā mākslinieka Vladislava Davidenko veidotu izstādi

Ceturtdien, 1. decembrī, plkst. 17.00 Liepājas Jauniešu mājā (Kungu ielā 24) tiks atklāta topošā mākslinieka Vladislava Davidenko gleznu izstāde. Ar liepājnieka radītājiem darbiem ikviens varēs iepazīties divu nedēļu garumā - līdz 15. decembrim. 


Izstādē būs iespējams apskatīt vairāk kā 10 gleznas, kuras veidotas dažādās mākslas tehnikās. Vislabāk māksliniekam patīk darboties ar akrila krāsām un akvareli. Radot gleznas izstādei, Vladislavs iedvesmojies no gan no dabas, cilvēkiem, gan arī no filmām un mūzikas. Vladislavs savos darbos izsaka savas emocijas - viņš glezno gan portretus, gan dabu, kā arī veido abstraktās mākslas darbus.


Vladislavam jau 8. klasē sākusi interesēt māksla, it īpaši mācību stundās, kad ir bijis garlaicīgi. Nopietnāk glezniecībai Vladislavs pievērsies tikai 2013 gadā, kā arī papildus apguvis gleznošanu pie mākslinieka Gunta Otaņķa. Šī nebūs pirmā mākslinieka izstāde, jau iepriekš viņa darbi tika izstādīti Liepājā, viesu namā “Jugend”. Jaunais mākslinieks sola, ka šī izstāde noteikti nebūs pēdējā, jo Vladislavs savu nākotni noteikti grib saistīt ar mākslu.


Vladislava hobiji ir arī muzicēšana un fotografēšana. "Ne vienmēr varu izteikt savas sajūtas gleznojot, tāpēc meklēju vēl citus veidus, kā parādīt savas domas un sajūtas." Vladislavs glezno, lai izrādītu savas emocijas, saprastu sevi un savas sajūtas.

 

Informāciju sagatavoja:
Liepājas BJC jauno žurnālistu pulciņa dalībnieki Diāna Urbāne, Ketija Narkēvica-Narēvica un Niklāvs Zahars

jauniezurnalisti@liepajasbjc.lv
www.liepajasbjc.lv