ZIŅAS

Liepājas Jauniešu māja aicina uz dokumentālo filmu “Mis Pārstāvība”
Liepājas Jauniešu māja aicina uz dokumentālo filmu “Mis Pārstāvība”

  28.novembrī plkst.18.00 resursu centrs "Marta" sadarbībā ar Liepājas jauniešu māju aicina jauniešus un citus interesentus uz dokumentālo filmu "Mis Pārstāvība" ("Mis Representation") Jauniešu mājā, Kungu ielā 24. 

  Dokumentālā filma "Mis Pārstāvība" (2011, Nīderlande, 14+) savij vairākus pusaugu meiteņu stāstus ar provocējošām intervijām, lai sniegtu ieskatu mediju vidē un to vēstījumos. Filmas moto “Tu nevari būt tas, ko tu neredzi” pievērš uzmanību tam, ka jaunietēm ir nepieciešami un viņas vēlas pozitīvus, spēcīgus sieviešu piemērus un ka masu mediji līdz šim ir pametuši novārtā iespēju šādus piemērus parādīt.

   Filma būs skatāma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

   Filmas demonstrēšana notiks resursu centra “Marta” organizētā četru filmu vakaru sērijas “Drosme runāt” ietvaros, kas aizsākās ar dokumentālo filmu “NeStāstāmie stāsti” 21.novembrī. Nākamie “Martas” filmu vakari notiks 12.decembrī un 19.decembrī plkst.18.00 Liepājas Jauniešu mājā. Pēc filmām notiks diskusijas kopā ar resursu centra "Marta" pārstāvi.

    Resursu centrs “Marta” (www.marta.lv) ir nevalstiska organizācija, kura mērķtiecīgi strādā, lai sniegtu atbalstu Latvijas sievietēm, cilvēku tirdzniecībā un no partneru vardarbības cietušām sievietēm. Centrā Marta iespējams saņemt profesionālu palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās. Centrs piedāvā sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita, jurista un citu speciālistu konsultācijas.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=u7KEisjEG3M