ZIŅAS

Liepājas jaunieši piedalīsies pilsētas izpētes projektā Photo Voice
Liepājas jaunieši piedalīsies pilsētas izpētes projektā Photo Voice

19. oktobrī, 18:30, Liepājas jauniešu mājā norisināsies pirmā tikšanās pilsētas pētniecības un foto projektam Photo Voice jeb Foto balss ar mērķi pievērst jauniešu uzmanību Liepājas skaistajām, interesantajām vietām, kā arī tām, kam nepieciešami uzlabojumi.

Diskutēt un meklēt risinājumus projekta laikā palīdzēs Jauniešu mājas brīvprātīgā no Itālijas Miriama, Photo voice ir viņas personīgā iniciatīva. Photo Voice ideja ir iesaistīt jauniešus vecumā no 16 līdz 30 gadiem kopīgi meklēt Liepājas stiprās un vājās vietas, iemūžinot tās fotogrāfijā. Pēcāk jaunieši kopā ar Miriamu fotogrāfijas analizēs un diskutēs par iespējām uzlabot pilsētas dzīvi, piedāvājot konkrētus risinājumus pašvaldībai un sabiedrībai.

Photo voice ir bezmaksas pasākums, kopumā dalībnieki tiksies 4 reizes mēneša garumā. Dalībniekiem nepieciešams savs fotoaparāts vai kamera telefonā. Pirmā tikšanās reize notiks 19. oktobrī, 18:30, Kungu ielā 24, Jauniešu mājā. Nākamā satikšanās un praktiskā nodarbība plānota 24. oktobrī, 16:00.
Iepriekšēja pieteikšanās nepieciešama, aizpildot anketu https://docs.google.com/forms/d/1ES7_81YAI7jdFw7mclyCVpuE_LXgo0t1txs0jsq4dEs/viewform?edit_requested=true


Pasākumi tiek finansēti ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu.


Vairāk informācijas:
youth.house.liepaja@gmail.com
29830259