ZIŅAS

Līdz maija vidum pie mums praksē Laura Bumbiere
Līdz maija vidum pie mums praksē Laura Bumbiere

No 4.aprīļa līdz 15.maijam pie mums praksē būs Latvijas Lauksaimniecības universitātes pirmā kursa studente Laura Bumbiere, kura apgūst projektu vadību.

Projektu vadību Laura izvēlējās tāpēc, ka pēc bakalaura beigšanas meitene nebija gatava uzreiz studēt maģistratūrā. Bija laiks, lai apdomātos, kurp mācīties tālāk. No piedāvātajām programmām vissaistošākā un potenciālākā likās Projektu vadība. Turklāt to bija iespējams apvienot ar pamatdarbu.Taču tagad Laurai sākusies mācību prakse, kuru meitene izvēlējās aizvadīt Jauniešu mājā. Prakses laikā jaunā praktikante cer gūt pieredzi un izprast, kas tad patiesībā ir projektu vadība.

Sevi Laura raksturo kā komunikablu un tajā pašā laikā diezgan pedantisku personu. Laura ir meitene, kurai visu laiku patīk apgūt ko jaunu, tādā veidā sevi nepārtraukti pilnveidojot. Tāpat viņa mīlpārmaiņas un izaicinājumus. Tie, kas pazīst Lauru, raksturo viņu ar vienu frāzi: ”Klusie ūdeņi tie dziļākie”, jo sākumā meitene liekas  klusa un nedaudz kautrīga, bet savu patieso būtību parāda tikai labi iepazītam cilvēkam.

Laura nolēma apgūt praksi pie mums, jo aktīvi seko līdzi Jauniešu mājai sociālajos tīklos. Tādā veidā jaunā praktikante arī zināja, ka Jauniešu mājā notiek starptautiski projekti.

Prakses laikā Laura vēlas iziet cauri visām projekta fāzēm, tādā veidā gūstot lielāku izpratni par to, ko nozīmē vadīt projektus un saprast, kas tad īsti ir projektu vadība. Tāpat meitene prakses beigās cer gūt labu pieredzi.

Ceram, ka prakses laikā Laura sasniegs visus tos mērķus, kurus vēlas un gūs pie mums tikai labus iespaidus. Vēlam veiksmi!