ZIŅAS

Līderības spēle iedvesmo un atklāj līderi ikvienā jaunietī
Līderības spēle iedvesmo un atklāj līderi ikvienā jaunietī

   16.oktobris Liepājas Jauniešu mājā bija īpašs ar iespēju ikvienam jaunietim izmēģināt Līderības spēli Latvijā pirmā un vienīgā trenera no John Maxwell līderības skolas Jāņa Janovska vadībā.

  Līderības spēlē Jauniešu mājā, izlozējot dažādas tematiskas tēmu kartītes, 12 jaunieši meklēja atbildes uz sev svarīgākajiem jautājumiem par to, kā tikt ārā no nepatikšanām, kāpēc man skauž, kas man sagādā prieku un kā atrast dzīves aicinājumu. Rezultātā jaunieši apzināja savas stiprās puses, debatēja un diskutēja par dažādām līderības kompetencēm.

   Par to, kā bija piedalīties līderības spēlē, stāsta arī viens no tās dalībniekiem Deniss Demčenko: “Līderības spēle bija ļoti interesanta. Ieguvu iemaņas par debatēm un kā īsā laikā un ātri, kā arī konkrēti izteikt un aizstāvēt savu viedokli par tēmu. Katram jaunietim derētu apmeklēt šo pasākumu un pārbaudīt savas komunikācijas spējas un iepazīt citu dalībnieku plašo domāšanu”.

  Liepājas Jauniešu māja informē, ka no 23. līdz 28. oktobrim sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru Jauniešu mājas telpās, Kungu ielā 24, norisināsies Biznesa skolas nometne, kurā arī būs iespēja apgūt līderības prasmes.