ZIŅAS

LDMV auzdēkņu projekts RaPaPro
LDMV auzdēkņu projekts RaPaPro

Sestdien, 21.februārī,  pulksten 14.00 tirdzniecības centrā "BAATA" ar radošo partnerības performanci un izstādes atklāšanu tiks noslēgts radošās partnerības projekts (RaPaPro), kuru no 2014.gada septembra īsteno Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola (LDMV). 

Tā laikā audzēkņi kopā ar radošajiem partneriem strādāja pie vairākiem mazākiem projektiem. Sadarbībā ar SIA "Blue Shock Bike" un Tautas lietišķās mākslas studiju "Liepava" Tekstila izstrādājumu dizaina un Ādas izstrādājumu dizaina izglītības programmu skolotājas Sandra Zāle-Zālīte, Dzintra Budovska un šo nodaļu audzēknes izveidoja aksesuārus elektrovelosipēdiem un riteņbraucējiem.

 

Sadarbībā ar Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 8.d klases meitenēm Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas audzēknes un Apģērbu dizaina izglītības programmas vadītājs Normunds Vamzis un citi LDMV skolotāji strādāja pie jauniešu stila izpētes. Rezultātā tapa akcija "Purinam skapjus", kuras laikā LDMV audzēkņi un skolotāji tiek aicināti "atvadīties" no vairs nevajadzīgā apģērba.

LDMV audzēkņi un direktores vietniece radošajā darbā Zane Bluķe projekta ietvaros sadarbojās arī ar Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu. Rezultātā ir izveidots prototips - mākslinieciski noformēts video rullītis. Tajā ir ietverts tādu pilsētas vērtību skanējums kā jūra, vējš, kaijas, kuģi, tramvajs, Trīsvienības baznīcas ērģeles un Liepājas simfoniskais orķestris.