ZIŅAS

"Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?"

Latvijas skolēni un studenti vecumā no 18 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties eseju konkursā „Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?”.

 

Konkurss tiek rīkots, lai motivētu jauniešus aktīvi līdzdarboties Latvijas un pasaules politiskajos un sociālajos procesos, veicinātu interesi par drošības jautājumiem, valstu sadarbību, kopīgajām vērtībām, kā arī NATO un NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) atpazīstamību.

Jaunieši darbus konkursam „Ko man šodien nozīmē Latvijas dalība NATO?” aicināti iesūtīt līdz 31.martam. Esejas jāsūta NATO PA Latvijas delegācijai pa pastu uz adresi – M.Trokšņu iela 2, Rīga, LV-1811 vai uz e-pastu NATOPAesejukonkurss@saeima.lv.

Ar konkursa nolikumu un NATO PA Latvijas delegācijas vadītāja O.Ē.Kalniņa aicinājumu var iepazīties šeit:  http://www.saeima.lv/prese/Kalnina_vestule.pdf.        

Konkursa uzvarētājam būs iespēja piedalīties NATO PA pavasara sesijā, kas no šī gada 15. līdz 18.maijam notiks Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems atzinības rakstus, bet trīs labākie darbi tiks publicēti NATO PA mājaslapā www.nato-pa.int.

Eseju konkursu organizē Latvijas Republikas Saeima un NATO PA.

 

Konkursa nolikumas pieejams šeit