ZIŅAS

Karjeras nedēļa Liepājas Jauniešu mājā
Karjeras nedēļa Liepājas Jauniešu mājā

Visu nākamo nedēļu Karjeras dienu ietvaros arī Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, notiks vairāki pasākumi. Pasākumu laikā varēs iegūt informāciju par sociālās mākslas pilotprojektu, uzzināt, kā izveidot savu mācību uzņēmumu, piedalīties projektu ideju izstrādē un saprast, kāpēc būtu vērts iesaistīties brīvprātīgā darba kustībā.

 

10. oktobrī plkst. 17.30 norisināsies projekta "Like At Home" ("Gandrīz kā mājās") prezentācijas pasākums. "Like At Home" ir sociāls mākslas pilotprojekts ar mērķi izpētīt un salīdzināt interjera dizainus privātajā un daļēji privātā telpā divās pilsētās – Černivci (UA) un Liepājā (LV). Projekta ietvaros tiks pētīti individuāli lēmumi interjera, dizaina, mēbeļu un dekorāciju izvēlē, ko ietekmē gaume, kas kalpo kā indikators lielākam (kolektīvam) sociālajam fenomenam. Projekts norisinās sadarbojoties oganizācijai «DZESTRA art formation» (Černivci, UA) un Liepājas Radošo industriju klasterim.


11. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 17.30 visi skolēni aicināti uz diskusiju - iedvesmas pasākumu “Kādēļ kļūt par uzņēmēju jau skolas laikā”. Pasākuma laikā skolēnu mācību uzņēmuma „Tālruņi ar odziņu ’’ vadītāja Anna Audare un citi skolēnu mācību uzņēmumu vadītāji stāstīs savus pieredzes stāstus un dalīsies zināšanās. Vēlāk būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī piedalīties "prāta vētrā" un radīt savas mācību uzņēmumu idejas.


12. oktobrī no plkst. 14.30 līdz 16.30 8.- 11. klašu skolēni un no plkst. 17.00 līdz 19.00 studenti, profesionālo skolu audzēkņi tiek aicināti izmēģināt spēkus projektu ideju radīšanā pasākumā "Ideju salūts". Dalībnieki atraktīvas spēles veidā izstrādās projektu idejas, iepazīsies ar projektu veidošanas pamatprincipiem un iespējām gūt atbalstu savām idejām.
Idejas radīšanas procesā palīdzēs Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļas pārstāvji un Liepājas Novada fonds. Pasākuma laikā tiks atvērts Liepājas novada fonda projektu konkurss "Zinis". Katrā grupā var pieteikties 32 dalībnieki. Pieteikšanās rakstot jauniesumaja@liepajasbjc.lv vai zvanot 25985882.


13. oktobrī plkst. 17.00 pasākuma "Brīvprātīgais darbs – ieguvums tavai karjerai" laikā dzirdēsim vietējo un ārzemju brīvprātīgo pieredžu stāstus, ieskatīsimies brīvprātīgā darba aizkulisēs, pildīsim interaktīvu testu un uzzināsim par vietām, projektiem un organizācijām Liepājā, kur jaunieši var veikt brīvprātīgo darbu.


Vairāk informācijas:
LBJC "Jauniešu māja"
e-pasts: jauniesumaja@liepajasbjc.lv
tel.nr.: 25985882

publicitātes foto: delfi.lv