ZIŅAS

Karjeras kafejnīca aicina - nāc izveido savu Motivācijas vēstuli un CV
Karjeras kafejnīca aicina - nāc izveido savu Motivācijas vēstuli un CV

Šo ceturtdien (19.02) visiem jauniešiem, kas ir ieinteresēti uzzināt kā izveidot CV un motivācijas vēstuli angliski vai apsver domu pieteikties Eiropas Brīvprātīgajā darbā (EBD)* ir iespēja ierasties uz pirmo Karjeras Kafejnīcas nodarbību, kas notiks no 18.00 līdz 20.00 LBJC Jauniešu Mājā (Kungu iela 24). 

"EBD motivācijas vēstule nav darba pieteikums. Tā ir kas vairāk - gluži kā Ziemassvētku vecītim izteikta vēlme uz laiku padzīvot citu dzīvi..."

 

Karjeras kafejnīca ir jaunu nodarbību kopums, kurā jaunieši  varēs strādāt pie sev svarīgām tēmām, kā, piemēram, motivācijas vēstuļu izveide, CV veidošana, pieteikšanās darbam, skolām, universitātēm, brīvprātīgam darbam un citām tēmām. Karjeras kafejnīcas ietvaros tiks veidoti arī sarunu vakari ar uzņēmējiem, darbiniekiem no Nodarbinātības aģentūras, tikšanās ar studentiem un jebkuras citas aktivitātes, kas jauniešiem izrādīsies aktuāli un svarīgi un kas būs saistīts ar jaunieša tālākā ceļa izvēli.

Šajā nodarbībā jauniešiem būs iespēja iziet cauri CV un motivācijas vēstules uzbūvei, redzēt dažādus dokumentu piemērus, apspriest kā labāk veidot savu CV un motivācijas vēstuli un apskatīt dažādus izmantotos terminus, attiecinot tos uz pašu spējām un iepriekšējo pieredzi. Nodarbība notiks latviešu valodā, ar informāciju kā veidot CV un motivācijas vēstules angļu valodā.

 

Līdzi neko ņemt nav nepieciešams, tiks nodrošināti visi materiāli, tēja un cepumi. Jaunieši, kas vēlas visu informāciju uzreiz rakstīt savā datorā, aicināti paņemt līdzi savus portatīvos datorus.

Nāc un smelies iedvesmu!

 

Ja vēlies pieteikties, vai Tev ir kāds jautājums, droši ziņo Annai zvanot pa tālruni 29600843 vai sūtot e-pastu: anna.klaudija@gmail.com

 

*Eiropas Brīvprātīgais Darbs ir Eiropas Savienības programmas ERASMUS+ mobilitātes projekts, kas 17 - 30 gadus veciem jauniešiem piedāvā iespēju apgūt jaunas iemaņas un prasmes, dodoties no 2 nedēļām - 12 mēnešiem projektā uz kādu citu valsti, sedzot jaunieša ceļa izdevumus abos virzienos, kabatas naudu, dzīvesvietu, veselības apdrošināšanu un valodas kursus.