ZIŅAS

Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz "Pancake Night"!
Jauniešu mājas brīvprātīgā Emma aicina uz

  Piektdien, 10.novembrī plkst.18.00 projekta "Create vs. Consume" ietvaros brīvprātīgā Emma no Vācijas aicina uz Pankūku vakaru ("Pancake Night") Liepājas Jauniešu mājā, lai kopīgi izpaustos pankūku cepšanā.

  Par Pankūku vakara ideju brīvprātīgā Emma stāsta: "Reiz sen senos laikos, drīzāk pagājušajā mēnesī, kādā vakarā, Jauniešu mājā ar vienu no saviem latviešu draugiem apspriedām man tuvu tēmu – vāciešu ēdieni.

  Es stāstīju par pankūkām, kuras mēs Vācijā, manā apvidū, saucam par “Eierkuchen”, bet dažos citos apvidos par “Pfannkuchen”, kas ir diezgan mulsinoši, jo tas pats vārds apzīmē arī karnevāla našķus, kuri var būt pildīti vai nu ar sinepēm, vai nu ar ievārījumu. Daži ļaudis šo našķi dēvē arī par “Berliner.”

  Lai vai kā, mans latviešu draugs paskaidroja man, ka Latvijā ir līdzīgs našķis, kas ir – pankūkas, kuras arī var pildīt gan ar saldumiem, gan ar sāļajiem garnējumiem.  

  Es biju gan pārsteigta, gan ieinteresēta un tā arī dzima ideja par “Pankūku vakaru.”

  Šo piektdien, 10. novembrī esat laipni gaidīti  Liepājas Jauniešu mājā plkst. 18:00, lai ceptu paši savas pankūkas ar dažnedažākajiem pildījumiem. Produkti būs sarūpēti.

  Es ceru, ka mēs izbaudīsim lielisku vakaru ar ēdienu un patīkamām sarunām."  

  Projekts "Create vs. Consume" īstenots "Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros un finansējumu saņem no Eiropas Savienības.

Emma