ZIŅAS

Jauniešu mājā tiks rādīta filma par BMXeru piedzīvojumiem pasaulē
Jauniešu mājā tiks rādīta filma par BMXeru piedzīvojumiem pasaulē

 8.aprīlī plkst.18.00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, plašākai publikai tiks demonstrēta filma "RAVE - Risks, adernalīns, veiksme, emocijas", ko izveidojis Liepājas BMX klubs "Rave Team". Filma attaino "Rave Team" dalībnieku piedzīvojumus, sajūtas, veiksmes, neveiksmes un visu, ko iekļauj BMX freestyle dzīve, apmeklējot sacensības tādās valstīs kā Lietuva, Igaunija, Polija, Čehija un Horvātija.

Filmas pirmizrāde notika 2.martā Jauniešu mājā, kur tika aicināti paši filmas dalībnieki, viņu vecāki, kā arī visi, kas piedalījās filmas tapšanā un ir palīdzējuši sportistiem apceļot pasauli un nonākt nepieciešamajās sacensības. 8. aprīlī Jauniešu mājā būs pirmā iespēja filmu redzēt plašākam skatītāju lokam, bez maksas.

“Sākumā filmu veidojām paši priekš sevis, lai iemūžinatu to ko daram. Taču sapratām, ka tas ir labs materiāls, ko parādīt apkārtējiem cilvēkiem, lai redzētu šī sporta veida patieso būtību,” stāsta viens no filmas veidotājiem un kluba pārstāvis Roberts Klēpis. Savukārt tad, kad filmai būs pielikti subtitri angļu valodā, tā tiks publicēta arī sociālajos tīklos.

“Skatoties uz mūsu izveidoto filmu, jūtos gandarīts. Prieks par to, ko esam paveikuši,” atzīst Roberts.