ZIŅAS

Jauniešu māja "iziet ielās"
Jauniešu māja

“Jauniešu māja” turpmāk  katru pirmdienu plkst. 16.00 piedāvā  jauniešiem iespēju doties pavadīt laiku ārpus telpām un aktīvā veidā iepazīt Liepājas dažādību. Piedalīties aicina ikvienu jaunieti, un jau šodien, 11.janvārī, notiks pirmā aktivitāte, kurā “Jauniešu mājas” darbinieki kopā ar jauniešiem dosies uz veco ļaužu pansionātu, lai kopā ar vecajiem cilvēkiem pavadītu laiku spēlējot galda spēles.

“Jauniešu māja” nolēmusi ieviest jaunu aktivitāti, kuras laikā pirmdienās kopā ar jauniešiem dosies pavadīt laiku ārpus telpām, katru reizi dodoties uz citu vietu un parādot jauniešiem dažādās iespējas kā  pavadīt  savu brīvo laiku. Šāda veida aktivitātes ir kas jauns, bet tā ir iespēja tiem jauniešiem, kuriem nav ar ko kopā aktīvi pavadīt brīvo laiku, iegūt jaunus draugus un iespēju iesaistīties vērtīgos projektos, kā arī pavadīt laiku lietderīgi.

Pirmā aktivitāte notiks  šodien, 11.janvārī, kur visi kopā dosies uz veco ļaužu pansionātu, lai ar vecajiem cilvēkiem kopā  nodotos galdā spēlēm.

“Vēlamies apciemot Veco ļaužu dzīvojamo māju, lai veicinātu dialogu starp dažādām paaudzēm, tādejādi rodot jaunas iespējas gan jauniešiem, gan arī mājas iedzīvotājiem,” saka “Jauniešu mājas”  projektu vadītājs Roberts  Grundmanis.

Nākamā aktivitāte notiks 18.janvārī, pēc jauniešu ieteikuma, ja laikapstākļi atļaus,  plānota   došanās uz Kūrmājas prospekta publisko slidotavu.

“Ir svarīgi sniegt jauniešiem iespēju būt aktīviem. Liepājas pilsēta nodrošina daudz un dažādu brīvā laika pavadīšanas iespēju, bet ne visiem jauniešiem ir kompānija ar ko kopā doties baudīt šīs iespējas. Mēs vēlamies mudināt jauniešus iziet no mājām un ieraudzīt dažādās iespējas, kas pastāv un nebaidīties tās izmantot, paralēli iegūstot jaunus draugus,” papildina Anna īviņa, “Jauniešu mājas” vadītāja.

Kopīgā tikšanās vieta pirms katras aktivitātes ir  Kungu iela 24, “Jauniešu māja”, no kuras arī plānots doties uz paredzēto vietu.