ZIŅAS

Jaunieši vēlreiz apciemo vecos ļaudis
Jaunieši vēlreiz apciemo vecos ļaudis

 “Jauniešu mājas” jaunieši arī februāra otrajā pirmdienā devās ciemos uz Liepājas Veco ļaužu dzīvojamo māju, Ganību ielā 135/141, lai kopīgi pavadīt kopīgu laiku spēlēs, smieklos un sarunās. Tāpat vēlamies atgādināt, ka vēljoprojām vācam nelielas dāvaniņas vecajiem ļaudīm, lai iepriecinātu viņus mīlestības mēnesī.

Pirmajā apmeklējumā ikviens bija otru nedaudz iepazinis , tāpēc, apmeklējot Veco ļaužu dzīvojamo māju otreiz,  atmosfēra bija daudz brīvāka un sarunas raisījās daudz vieglāk un raitāk. Laiks paskrēja nemanot, līdz ar to palika daži neuzdoti jautājumi, tāpēc atliek vien gaidīt nākamo tikšanās reizi.

Tāpat atgādinām, ka joprojām mīlestības mēneša ietvaros vācam ziedojumus – tēju, medu, puķpodus, borskābi novusa galdam, dziju kā arī dažādus rokdarbu piederumus, lai iepriecinātu Veco ļaužu dzīvojamās mājas iemītniekus. Ziedojumus var atstāt gan “Jauniešu mājā”, gan kādā no citām LBJC struktūrvienībām ("Spārni" Brīvības iela 39 - Liepājas Olimpiskā centra telpās; "Vaduguns" Kungu iela 7; "Laumiņa" Krūmu iela 29), kuri pēc tam tiks nogādāti Veco ļaužu dzīvojamā mājā.

Nākamais apmeklējums uz Veco ļaužu dzīvojamo māju plānots 7.martā, kuram pievienoties var ikviens interesents, pirms tam sazinoties ar Robertu Grundmani pa tel. 29934488, vai e-pastu grundmanis.r@gmail.com.

Sagādāsim prieku Veco ļaužu dzīvojamās mājas iemītniekeim arī turpmāk!