ZIŅAS

Jaunieši aicināti pieteikties vasaras mūzikas darbnīcās.
Jaunieši aicināti pieteikties vasaras mūzikas darbnīcās.

Liepājas “Jauniešu māja” sadarbībā ar Bērnu un jauniešu biedrību “Skrejceļš” īstenos projektu “Skaņu un kadru ritms”. Ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes finansiālu atbalstu projekta ietvaros notiks bezmaksas video un mūzikas darbnīcas vasaras brīvlaikā. 

Darbnīcām aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem ar un bez priekšzināšanām. Lai pieteiktos, dalībniekiem jāsūta pieteikums ar tēmu “mūzikas darbnīca” uz e-pastu nikita.kascenko@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru. Nodarbības vadīs mūziķis un skolotājs Ņikita Kaščenko. Pirmā mūzikas darbnīca notiks 15. jūnijā plkst 14:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24. Tā kā nodarbības būs atklātas, uz nodarbību aicināti arī tie jaunieši, kuri nokavējuši pieteikšanos elektroniski. Mūzikas darbnīcās būs pieejami dažādi mūzikas instrumentim, (sintezators, džambas, bungas un citas perkusijas, akustiskās ģitāras, bassģitāra), kā arī būs iespēja darboties ar skaņas efektu apstrādes iekārtu, kas ļauj ierakstīt, saglabāt un veidot dažādu skaņu efektus, skaņas cilpas, modificēt instrumentu skanējumu, veidot dažādas skaņu variācijas un ritmus. Kā arī jauniešiem, kuri jau apgūst kāda instrumenta spēli, būs iespēja darboties kopā, veidot jauniešu muzikālo apvienību un veidot kopīgus skaņdarbus, ko prezentēt Jaunatnes dienas ietvaros, kas tiek plānota š.g. 26. augustā.

Dalība projektā bez maksas. Video darbnīcas sāksies augusta vidū, datums un laiks tiks precizēti. Informācijai iespējams sekot līdzi arī www.jauniesumaja.lv vai Facebook/Liepājas “Jauniešu māja”.