ZIŅAS

Jaunieši aicināti iesaistīties video īsfilmu veidošanā
Jaunieši aicināti iesaistīties video īsfilmu veidošanā

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība „Jauniešu māja” no šī gada aprīļa līdz 1. septembrim realizēs projektu “Latvija, parādi mums savus stāstus!”, kas atbalstīts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Tā galvenais mērķis ir veicināt jauniešu piederības apziņu caur neformālām aktivitātēm. Vasaras brīvlaikā jauniešiem būs iespēja iesaistīties četru īsfilmu veidošanā par dažādām vietām Kurzemē - Irbeni, Cīravu, Usmu un Liepāju. Video darbnīcas ietvaros jaunieši iegūs zināšanas par īsfilmu veidošanu un iespēju darboties ar modernu video tehniku.

Projektā aicināti pieteikties jaunieši no 15 līdz 25 gadiem. Atkarībā no projekta dalībnieku skaita, jauniešiem būs iespēja piedalīties vienas vai divu īsfilmu veidošanā. Sīkāka informācija par darbnīcas norises laiku un pietiekšanās pieejama šeit http://ej.uz/pieteikumanaketa.

Interesenti aicināti pieteikties, aizpildot anketu līdz 25. maijam. Dalība projektā ir bez maksas, visi izdevumi tiks segti no projekta līdzekļiem.