ZIŅAS

Izmēģini savu darbību neformālajā mediju izglītībā
Izmēģini savu darbību neformālajā mediju izglītībā

Sveiciens visiem jauniešiem vasaras brīvlaikā! 
Varbūt šī ir iespēja tieši Tev piedalīties superīgā vasaras nometnē.

 

15.jūnijā plkst.17:00 nāc uz Jauniešu māju un uzzini visu par «Young Media Sharks» un jauniešu organizāciju «Avantis» rīkoto starptautisko mediju nometni, kas šogad kopā pulcēs dažādu valstu jauniešus vecumā no 14 līdz 19 gadiem, lai palīdzētu viņiem attīstīt talantu tādās jomās kā žurnālistika, filmēšana, fotografēšana, producēšana, komunikācija u. c. saistītās prasmes.

 

«Young Media Sharks» no 8. līdz 14. augustam notiks Kuldīgā, tā ir bezmaksas, un pieteikšanās tai notiek elektroniski mājaslapā YoungMediaSharks.eu.

​ Būs arī iespēja uzzināt par citiem biedrības "Avantis" topošajiem projektiem, un kā tajos iesaistīties. ​

Ar “Liepājas Jauniešu mājas” atbalstu organizētajā infodienā jauniešiem un medijiem nometnes pārstāvji pastāstīs par «Young Media Sharks» nometnes iespējām un iztaujāt iepriekšējo gadu dalībniekus


Šogad «Young Media Sharks» nometnes pasniedzēji būs producenti Ilze Ūdre (TV3, «X-Faktors») un  Uldis Cekulis (Vides filmu studija, producents: «Atbrīvošanas diena», «Ukraiņu šerifi» u. c.), TV formātu izveides speciāliste no Ukrainas Asia Batayeva (televīzijas kanāls «New Channel Ukraine»), žurnāliste Inga Spriņģe («Re:Baltica»), režisori Uģis Olte (Vides filmu studija, režisors TV raidījumiem «Karaliste», «Adreses» u. c.) un Indulis Pelnēns (Ghetto TV),  reklāmas izpildproducents  no ASV Kris Mathur («Backyard Productions»), Pauls Ķesteris (reklāmas aģentūra «TBWALATVIJA»),  televīzijas žurnālists un dokumentālo filmu veidotājs Sandijs Semjonovs (LTV un «SKUBA films»),  mūzikas autortiesību speciāliste Guna Zučika («Every Little Thing») un daudzi citi. 

 

Pēc tam visi ir laipni aicināti pievienoties RISEBA augstskolas studentu īsfilmu seansam.

 

Organizatori: Liepājas jauniešu māja sadarbībā ar Avantis, Young Media Sharks, RISEBA