ZIŅAS

Gustava Locika vizuālo darbu izstāde Prototips
Gustava Locika vizuālo darbu izstāde Prototips

Jau šo trešdien (13. maijā) 18:00 atklāsim mūsu pašu, Video skolas dalībnieka Gustava Locika vizuālo darbu izstādi "Prototips". Būs iespēja apskatīt viņa darbus, dzirdēt kā tie tapuši un uzdot jautājumus. 

Gustavs Lociks ir 19 gadus vecs jaunietis, kas mācās Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā un jau divus gadus darbojas Video Skolā, kuras nodarbības notiek Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu Māja”.

Gustavs digitāli sācis izpausties jau 6 gadus atpakaļ, vairāk eksperimentēt ar dažādām datora iespējām attēlu veidošanā sācis pēdējā gada laikā. Šie darbi ir veidoti Glitchart estētikā. Bildes tikušas veidotas izmantojot dažādas programmas, kas tipiski netiek izmantotas šādiem nolūkiem (piemēram skaņas apstrādes programmas, teksta rediģēšanas programmas u.c.) Kā arī ticis izmantots atsevišķs programmas darbarīks, ar kuru iezīmē kādu bildes daļu, un, izmantojot, apkārt esošos bildes elementus, mēģina to aizpildīt.

Šī izstāde kalpo kā pirmsskats augustā paredzētajai izstādei, kuras ietvaros ir plānots smalkāk izstrādāt ideju, izveidot video projekciju un eksperimentēt ar skaņu.

 Šie viņa darbi Jauniešu Mājā, Kungu ielā 24, būs skatāmi tikai līdz 17.05 - tādēļ nenokavē.