ZIŅAS

Ghetto Faktors 2017 Liepājā
Ghetto Faktors 2017 Liepājā

Jauniešu mājā bieži uzzināsi par dažādiem pasākumiem. Šodien Jauniešu mājas mūzikas fani bija atbalsta komanda visiem, kuri piedalījās vokālās dziedāšanas Ghetto Faktors 2017 atlases konkursā devīzi “Seko savam sapnim!”.

Konkursa dalībnieki bija sagatavojuši vairākus skaņdarbus. Skanēja dziesmas latviešu, angļu, vācu valodās. Pārsvarā dalībnieki izpildīja atpazīstamas un sev tuvas dziesmas, kas ļāva atklāt viņu balss diapazonu un dziedāšanas prasmi. Bet daži izpildīja pašsacerētas oriģinālversijas. Skanēja popmūzika, kora repertuārs, tautasdziesmas un pat reps.

Žūriju pārsteidza, ka visi jaunieši varēja pamatot savu dziesmu izvēli ar dziļu stāstu. Jaunieši caur dziesmām atklāja savu talantu, domu gaitu un pasaules redzējumu. Dažbrīd gan skatītājiem, gan žūrijai no dzirdētā, ķermenim pārskrēja sajūsmas skudriņas, ieriesās aizkustinājuma asara un aplausi bez uzaicinājuma pieskandināja visu telpu. Un noteikti Liepāja attaisnoja Ghetto Faktors gaidas- liepājnieki ir lieliski dziedātāji.

Saucam uzslavas par katru dalībniek, kurš piedalījās un tika nākošajā kārtā vai uzdrošinājās piedalīties!!!! Nākamajā konkursa kārtā, kas notiks Rīgā, no Liepājas izvirzīti septiņi dalībnieki.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, uzfilmēt dziesmai videoklipu, uzstāties un lielākajos Ghetto Games pasākumos.

 Informāciju sagatavoja:

Jauniešu mājas brīvprātīgā Kristīne Jonova