ZIŅAS

Frīlanseru skola
Frīlanseru skola

Lai veicinātu frīlanseru kustības attīstību, Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parku izveidojis Frīlanseru skolu, kurā jauniešiem būs iespēja iesaistīties reālos projektos un gūt praktisku darba pieredzi, kā arī saņemt ekspertu konsultācijas, kas noderēs karjeras tālākajā veidošanā.
Frīlanseri ir pašnodarbinātas personas, visbiežāk dizaineri, sabiedrisko attiecību speciālisti, projektu pieteikumu sagatavotāji, programmētāji un daudzi citi radošo nozaru pārstāvji, kuri balstoties uz savām profesionālajām prasmēm sniedz pakalpojumus komersantiem.
Frīlanseru darbību raksturo darbošanās individuāli no jebkuras vietas pasaulē, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

"Arvien vairāk uzņēmumi uz noteiktu projekta laiku izvēlas sadarboties ar frīlanseriem, kas spēj projektam papildus augsta līmeņa kompetencēm sniegt arī pastāvīgajiem uzņēmumu darbiniekiem trūkstošo daudzveidīgo pieredzi, līdzīgu projektu realizēšanā," stāsta Biznesa inkubatora vadītājs Intars Zēns.
Frīlanseru skolas pirmajā kārtā aicināti pieteikties jaunieši, kuri vēlas izmēģināt spēkus projektu pieteikumu sagatavošanā vai sabiedrisko attiecību vadībā.

Frīlanseru skolu atbalsta Liepājas Kungu ielas radošo industriju kvartāla Jauniešu māja un Business HUB Liepāja.

Skolas pirmajai kārtai iespējams pieteikties līdz š.g. 1. maijam, rakstot uz info@kbi.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, izvēlētā nozare (projektu pieteikumu sagatavošana vai sabiedrisko attiecību vadība), kā arī motivācija pieteikties projektam, vai arī aizpildot pieteikuma veidlapu:http://ej.uz/frilanseru_skola
 
Dalība Frīlanseru skolā bez maksas.

Vairāk informācijas Kurzemes Biznesa inkubatora mājas lapā www.kbi.lvun sociālo tīklu profilos.