ZIŅAS

Detalizēta informācija par Nīcas Jauniešu dienu 2016:
Detalizēta informācija par Nīcas Jauniešu dienu 2016:

 „TU TO VARI – SAPŅO UN DARI!”

  • Norises vieta: Nīcas kultūras nams, Adrese: Bārtas iela 6, Nīca, Nīcas novads
  • Ierašanās un reģistrēšanās laiks: 30. janvārī no 11.00 līdz 12.00
  • Tēma: sports
  • Dress code dienai: izlozētais sporta veids un valsts
  • Dress code ballei: svinīgs

 

Mājas darbs

Šoreiz izvēlētā dienas tematika ir sports, kad katrai viesu komandai būs jāattēlo kādas konkrēts sporta veids un valsts, kuru tā pārstāv. Paši Nīcas Jauniešu centra jaunieši iejutīsies Latvijas basketbola pārstāvju ādā. Lūdzam ievērot dienas dress code – gan mums, gan Jums pašiem būs interesantāk! Savu dienas tematiku varēsiet izlozēt, zvanot Nīcas Jauniešu centra vadītājai Anetei Lankovskai pa telefonu 29325999 laikā no 13.00 līdz 19.00.

Katrai organizācijai jāsagatavo līdz 5 minūšu garš priekšnesums – priekšnesumam jābūt atraktīvam un humoristiskam, tam jāpārada, izlozētais sporta veids un valsts, kā arī kādu jauniešu centru vai jauniešu organizāciju pārstāvat. Sagatavotie priekšnesumi būs jāparāda aktivitātē laikā no 12:15 – 13:00. Priekšnesumus vērtēs kompetenta žūrija! Ja jums ir nepieciešamas papildus lietas (galdi, krēsli, projektors, cita aparatūra u.c.), lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pastu njc@njc.lv.

Programma

Dienas programmā paredzētas dažādas aktivitātes – viktorīna par sportu, aktīvās stafetes, “Ghetto games” līdera Raimonda Elbakjana uzstāšanās, sarunas ar dažādiem populāriem sporta nozares pārstāvjiem, individuālās dārta sacensības, kopīgā zupas ēšana u.c.. Vakara noslēgumā būs balle, kurā spēlēs grupa “Lustīgais Blūmīzers”. Ieejas maksa iepriekšpārdošanā ir 2 EUR, pasākuma dienā - 4 EUR. Ballē ieeja no 14 gadu vecuma. Balle no plkst. 21:00 – 02:00. Programmā vēl ir iespējamas nelielas izmaiņas un papildinājumi – paredzēts, ka īpašie viesi būs nedaudz vairāk.

 

Kad būsiet izlēmuši par savu dalību, lūdzu, atsūtiet dalībnieku sarakstu (vienu organizāciju nevar pārstāvēt vairāk kā 15 cilvēki) – vārds, uzvārds, telefona numurs, vecums un e-pasts! Piesakot savu organizāciju pasākumam, lūdzu, informēt, vai paliksiet arī uz balli. Tāpat lūdzam izvēlēties 7 cilvēkus, kuri pārstāvēs jūsu komandu viktorīnā. Pārējās aktivitātes paredzētas visiem kopā! Tāpat arī ir ierobežots komandu skaits – mēs varam uzņemt ne vairāk par 20 organizācijām! (Tas nozīmē, jo ātrāk piesakās – jo labāk!)

Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumam pēc iespējas ātrāk! Pēdējā pieteikšanās diena - 2016. gada 11. janvāris. Ļoti ceram Jūs satikt Nīcā! J

 

Pasākumu organizē: Nīcas jauniešu centrs sadarbībā ar Nīcas novada domi un Jaunatnes lietu konsultatīvo komisiju

Svarīgi

  • Ņemt līdzi dienas tematikai atbilstošu tērpu un balles tērpu!
  • Ja ir kādi neskaidri jautājumi, droši rakstiet vai zvaniet!