ZIŅAS

Dāvināsim mīlestību vecajiem ļaudīm
Dāvināsim mīlestību vecajiem ļaudīm

Mīlestību saņemt ir pelnījis ikviens, tāpēc februārī – mīlestības mēnesī, “Jauniešu māja”  nolēmusi iepriecināt  Liepājas Veco ļaužu dzīvojamās mājas iemītniekus,  rīkojot akciju, kuras laikā visu februāra mēnesi tiks vākti dažādi ziedojumi, kas mēneša beigās tiktu nogādāti Liepājas Veco ļaužu dzīvojamā mājā, Ganību ielā 135/141.

“Veco ļaužu dzīvojamās mājas” iemītnieki lielāko daļu sava laika pavada dzīvojamās mājas telpās, tāpēc “Jauniešu māja” ar ziedojumu palīdzību vēlas mīlestības sajūtu ienest Veco ļaužu dzīvojamā mājā. Pasniedzot viņiem šīs mazās dāvaniņas, mājas iemītnieki zinās, ka rūpējamies par viņiem un ka neesam aizmirsuši viņus mīlestības mēnesī.

"Jauniešu māja" aicina ziedot dažādas lietas sadzīvei, piemēram, kādu interesantu grāmatu, galda spēli, puķu podus, arī borskābi priekš novusa galda. Zinot to, ka mājas iemītniekiem patīk gatavot kartiņas, var ziedot arī dziju, biezo krāsaino papīru, kā arī citas lietas, kas noderētu rokdarbiem, vai ko citu, kas spētu iepriecināt seniorus. Iespējams arī dāvanās nodot kādu našķi, tēju, kafiju, medu kopīgajām spēļu pēcpusdienām ar jauniešiem.

Ja vēlies, ko ziedot, tad ziedojumus vari atstāt visu februāra mēnesi Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, katru darba dienu no plkst. 14.00 – 20.00, kā arī kādā no citām LBJC struktūrvienībām – “Spārni” Brīvības ielā 39, “Vaduguns” Kungu ielā 7 un  “Laumiņa” Krūmu ielā 29.

Sagādāsim dāvanu vecajiem cilvēkiem un iepriecināsim viņus mīlestības svētkos!