ZIŅAS

Brīvā skatuve gaida Tevi!
Brīvā skatuve gaida Tevi!

Jau ceturto reizi notiks brīvās skatuves jeb OPEN STAGE pasākums, kas šoreiz ir apvienots ar dzejas slama vakaru. Pasākums notiks 11. februārī plkst. 18:00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24.

Šogad pasākumu organizē viens no jauniešiem Rūdolfs Vistiņš, kurš pats arī piedalīsies ar muzikālu priekšnesumu: ”Es dejoju, spēlēju ģitāru un bungas, veidoju mūziku ar datorprogrammas palīdzību. Vēlos iedrošināt citus jauniešus, lai nāk un parāda, ko prot Open Stage. Man ir interesanti redzēt citu cilvēku talantus. Šoreiz es uztāšos kopā ar vēl diviem mūziķiem, visi spēlēsim ģitāras un fonā skanēs manis radīta elektroniskā mūzika. Iepriekšējos gados ir bijuši dažādi priekšnesimi gan muzikāli, gan dejas, žonglēšanas un citu talantu parādīšanu. Šī ir lieliska iespēja pārvarēt bailes uzstāties skatītāju priekšā.”

Šogad Liepāja ir jauniešu galvaspilsēta un notiks daudz pasākumu, kuros noteikti būs vajadzīgi jauni talanti, kuri var piedalīties pasākumu programmas veidošanā un uzstāties. Šī ir kā pirmā iespēja, pirmais grūdiens un starts. Rūdolfs iedrošina: “Ja ir bail arī no šī pirmā uznāciena, varu ieteikt meklēt iedvesmojošus video internetā, kur arī pats smēlos informāciju, kā sevi un grupu motivēt, lai būtu drosme un motivācija uzstāties.”

Open stage/Dzejas slamam var pieteikties arī aizpildot anketu http://ej.uz/openstage. Tā kā dzejas slamā vietu skaits ir ierobežots lūgums savu pieteikumu aizpildīt pēc iespējas ātrāk. Savukāt Open stage pieteikties varēs arī tās pašas dienas vakarā, lai ikviens, kurš vēlas parādīt savu priekšnesumu, varētu to izdarīt. Gaidām Tavu pieteikumu!