ZIŅAS

Biznesa rīts par to, kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu
Biznesa rīts par to, kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu

Kurzemes Biznesa inkubators š.g. 17. jūnijā ielūdz uz Biznesa rītu par to, kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu savā biznesā. Pasākums norisināsies radošā kvartāla Jauniešu mājā - Kungu ielā 24. Ieeja no Bāriņu ielas puses. 

  Biznesa rītā piedalīsies uzņēmējs, viens no vadošajiem patērētāju un Pētījumu ekspertiem Latvijā, Academia Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns, kurš pastāstīs - kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu savā biznesā.  ''Viens nav karotājs,'' vēsta paruna. Mums vajadzīga komanda, kas strādā kā Šveices pulkstenis. Komanda, kas spēj gan piesaistīt klientus, gan tos pienācīgi apkalpot. Komanda, kas nav jāstumj un jāvelk. Tāda, kas biznesu paceļ pienācīgā augstumā. Kā to realizēt dzīvē, pastāstīs uzņēmēja gēna BOSI (biznesa vadības un biznesa akselerācijas) metodoloģijas ieviesējs Latvijā - Jānis Skrūzkalns.

 

Pieteikšanās līdz 16. jūnijam uz info@kbi.lv

 

Pasākuma programma

09:45 - 10:00  Rīta kafija un reģistrēšanās 10:00 - 10:10  Pasākuma atklāšana 10:10 - 12:10  Kā uzbūvēt Formula 1 cienīgu komandu savā biznesā                        Jānis Skrūzkalns, Academia Baltijas reģiona vadītājs