ZIŅAS

Bezmaksas seminārs par komunikāciju
Bezmaksas seminārs par komunikāciju

„Europe Direct” informācijas centrs sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Dienvidkurzemes reģionālo nodaļu 27. februārī, no plkst. 12.00 līdz 18.00 Liepājas pilsētas domes zālē, Rožu ielā 6, ikvienu interesentu aicina apmeklēt bezmaksas semināru  „Komunikācijas stilu darbnīca”.

Semināru vadīs Personību pilnveides un komandu attīstības treneris Māris Resnis. Semināra programmā paredzēts:

  • sava un citu komunikācijas stila apzināšanās un atpazīšana,
  • iespēja pilnveidot pielāgošanās prasmes un veiksmīgi mijiedarboties ar citiem komunikācijas stiliem,
  • efektīvas komunikācijas principu noteikšana kolektīvā/komandā un to ieviešana ikdienas darba un sadzīves situācijās,
  • uz sadarbību un savstarpējo uzticēšanos balstītas komunikācijas veidošana un uzturēšana gan personiskajā, gan profesionālajā līmenī. Aktīvās ieklausīšanās nozīme,
  • izpratne par „Win – Win” ( „Uzvarēt – Uzvarēt”) principu un tā ieviešana dzīvē.

Pieteikties semināram var līdz 24. februārim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, kura pieejama http://www.liepaja.lv/page/3564  

Kā stāsta LTRK Dienvidkurzemes reģionālās nodaļas eksperte Kristīne Zabe, efektīvas komunikācijas stilu izmantošana sniedz ieguvumus gan individuālā, gan komandu un organizācijas līmenī. Izmantojot zināšanas par katra stila specifiku un vajadzībām, ir iespēja veiksmīgāk un efektīvāk veidot un uzturēt savstarpējās attiecības, kas palīdz sasniegt kopīgos mērķus un rezultātus.

27. februārī tiek atzīmēta Vispasaules Nevalstisko organizāciju (NVO) diena, kam par godu Liepājā tiks organizēts praktisks seminārs komunikācijas stilu apzināšanā un jaunu prasmju apgūšanai. Semināru aicinātas apmeklēt ne tikai nevalstiskās organizācijas, bet arī ikviens interesents Papildu informācija pa tālr. 63429019 (Kristīne Zabe) vai 63404721 (Liepājas domes eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās Brigita Dreiže).