ZIŅAS

Bezmaksas manikīra un vizāžistu kursi!
Bezmaksas manikīra un vizāžistu kursi!

Tava iespēja! Padalies ar ziņu!

Jauniešiem 15 - 29 gadiem - Ja nestrādā un nemācies -
šī ir tava iespēja saņemt vizāžistu vai manikīra kursus Liepājā bez maksas! Dalies ar ziņu, lai par to uzzin tava draudzene!

Piedāvājam projekta "PROTI un DARI!" ietvaros apgūt profesiju, kā arī citas darbam nepieciešamās prasmes jauniešiem, kas nestrādā, nemācās un nav reģistrēti NVA kā bezdarbnieki.

Tuvākais piedāvājums ir manikīra un vizāžista kursi Liepājā:

Vizāžistu kursi, kursa ilgums 3 mēneši, kopā 11 nodarbības, plānots 1 x nedēļā piektdienās no plkst. 10:00-16:00. PIlnā maksa par kursu ir 305 EUR , bet, ja nemācies un nestrādā, vari iesaistīties projektā un apgūt šos kursus bez maksas.

Manikīru kursi, ilgs 4 mēnešus 24 nodarbības, 2 x nedēļā trešdienās un sestdienās vai citās dienās.
Maksa 350 EUR par kursu, bet varbūt tieši Tu varēsi apmkelēt bez maskas!

Ja jaunietis/jauniete atbilst projekta mērķgrupai, tiks slēgta vienošanās un par kursu tiks apmaksāts no projekta līdzekļiem. Nosacījumi ir: jaunietis nestrādā, nemācās, nav reģistrēts NVA kā bezdarbnieks, nav pašnodarbinātais, uzņēmumu īpašnieks un uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātājs. Projektā vienošanās jāslēdz uz vismaz 4 vai 6 mēnešiem. Šī ir lieliska iespēja iegūt profesiju ātrā laikā, turklāt brīvākā režīmā atsevišķās dienās.

Lai vairāk uzzinātu par projektu un iespējām vari zvanīt +371 2574 8464, sūtīt ziņu facebook lapai Proti un Dari Liepāja vai e-pastu uz proti.dari@inbox.lv vai vaicā mūsu projekta partneriem Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (Ieeja no Bāriņu ielas), darba dienās no 14:00 – 20:00.