ZIŅAS

Baltijas Jauniešu konference
Baltijas Jauniešu konference

Jauniešu konference Elniakampis, Lietuva
2015. gada 21.–26. augusts
Jauniešu konference dalībvalstīm Latvijai, Lietuvai, Igaunijai un Polijai

Programmā ir piecas tēmas:

  • Jaunība
  • Agrīnie pusaudža gadi
  • Savstarpēja atbalsta un palīdzības veicināšana
  • Jaunatne un kopienu attīstīšana
  • Ieguldījums civilizācijas attīstībā

Konferences materiāli angļu valodā ir pieejami šeit.

Konference norisināsies Lietuvā, Viļņas novada skaistajā vietā viesumājā Elniakampis (http://elniakampis.lt/?lang=en).


Konferences programma sākas piektdien, 21. augustā plkst. 9.00. Tāpēc mēs lūdzam visus dalībniekus ierasties savlaicīgai reģistrācijai ceturtdien, 20. augustā. Dalībniekiem tiks nodrošināts autobuss plkst. 19:00 no Viļņas autoostas līdz konferences vietai, tomēr uz vietu ir iespējams atbraukt ar savu mašīnu (ceļa karte šeit) vai sabiedrisko transportu.

Konferences oficiālais programmas nobeigums būs svētdien, 23. augusta vakarā. Mēs sagaidām, ka visi konferences dalībnieki ieplānos piedalīties arī jauniešu nometnē no 24. līdz 26. augustam, arī Elniakampis viesumājā.

Konferences dalībniekus izvietos pa 4-8 cilvēkiem katrā istabā. Dalībniekiem tiks nodrošināta pilnvērtīga ēdināšana trīs reizes dienā, dzeramais ūdens, kā arī karstie dzērieni un uzkodas pārtraukumu laikos.

Ja konferences dalībniekiem ir bērni, tad viņus var paņemt līdzi un sesiju laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana. Konferences pārtraukumos vecāki paši būs atbildīgi par saviem bērniem, lai dotu iespēju atpūsties brīvprātīgajiem audzinātājiem. Par katru bērnu ir jāaizpilda atsevišķa reģistrācijas veidlapa.

Galvenā konferences valoda – angļu valoda. Tiks nodrošināts tulkojums konferences dalībnieku valodās.

Konferencei var reģistrēties līdz 16. augustam. Tiek organizēta sapulce visiem reģistrētajiem dalībniekiem 14. augusta plkst. 8:00 (Rīgā, Pārdaugavā, vieta tiek precizēta un būs paziņota dalībniekiem).

Mēs nopirksim biļetes visiem dalībniekiem uz regulāriem autobusiem Rīga -Viļņa-Rīga: 20. augustā plkst. 14:45 no Rīgas autoostas un 26. augustā plkst. 22:00 no Viļņas autoostas.

Dalībnieku līdzmaksājums par piedalīšanos konferencē un nometnē ir 20 eiro, kas ietver ēdināšanas un transporta izdevumus. Maksu par konferenci būtu vēlams ieskaitīt bankas kontā, tomēr iespējams to iemaksāt skaidrā naudā pirmskonferences sapulcē.

REĢISTRĀCIJAS LAPA ŠEIT

Bankas konta rekvizīti:
Konta īpašnieka vārds: Svetlana Makejeva
Konta numurs: LV80UNLA0050023108206
Banka: AS SEBbanka

Reģistrācijai vai jautājumiem lūdzam sazinieties ar mums:
Valentina Poltavets – 28283834, valya.poltavets@gmail.com
Māris Pavlovs – 29628019, maris.pavlovs@gmail.com

Mēs ar nepacietību gaidām jūs šajā Jauniešu konferencē!